Neler Yeni

Kulaklık önerisi 1000-1500 TL arası

xCrane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Aydın
Kablosuz olmasını tercih ederim fakat mikrofonu da önemli benim için yani kablosuz olmasada olur mikrofonu iyi bir kulaklık önerir misiniz bütçe 200-300 TL oynayabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Bende şu sıralar kulaklık arıyorum. O yüzden up niyetine olsun. Bende Logitech G332 var her anlamda kötü bir kulaklık ucuzken almıştım. Artık daha iyi bir şeye geçmek istiyorum.

panizher

80+ Silver
Oyuncu kulakligimi kulak ustumu?

xCrane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin biraz bütçenı aşabilir ama bu kulaklık iyi 22 kasımda ince hesapta belkı indirim olur bende beklıyorum çunku :) https://www.sinerji.gen.tr/corsair-...kulaklik-p-33823?utm_campaign=akakce&v=1.73.4
gecikme olayı falan var mı acaba fps türü oyunlarda kullanılır mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyuncu kulakligimi kulak ustumu?
kulak üstü mikrofonlu fps oyunlarında ayak sesi duyabileceğim :))

panizher

80+ Silver
gecikme olayı falan var mı acaba fps türü oyunlarda kullanılır mı

kulak üstü mikrofonlu fps oyunlarında ayak sesi duyabileceğim :))
Blackshark v2 ve ya g pro x al net olarak

xCrane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende şu sıralar kulaklık arıyorum. O yüzden up niyetine olsun. Bende Logitech G332 var her anlamda kötü bir kulaklık ucuzken almıştım. Artık daha iyi bir şeye geçmek istiyorum.
ben de yeni masaüstü pc aldım. Steelseries arktic 1 vardı fakat mikrofonu kayboldu laptop mikrofonunu kullanıyordum masaüstüne geçince mikrofon gerekiyor oyüzden almışken kulaklığı yenileyim hem mikrofonu olsun istiyorum

Blackshark v2 ve ya g pro x al net olarak
Black shark v2 x 999 TL şuan o aklıma yattı fakat 500-600 TL ekleyip iyi bir kablosuz bulabilir miyim acaba

panizher

80+ Silver
ben de yeni masaüstü pc aldım. Steelseries arktic 1 vardı fakat mikrofonu kayboldu laptop mikrofonunu kullanıyordum masaüstüne geçince mikrofon gerekiyor oyüzden almışken kulaklığı yenileyim hem mikrofonu olsun istiyorum

Black shark v2 x 999 TL şuan o aklıma yattı fakat 500-600 TL ekleyip iyi bir kablosuz bulabilir miyim acaba
V2x yok düz v2

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Siraç ensarioğlu

kanka eklersen corsair alırsın ben videolarını falan izledim iyi araştırma yaptım çoğu yayıncının da kullandığı kulaklık ses kasma veya mıkrofon açısından baya iyi diyorlar bunun beyazının fıyatı çok pahlı bırde bunun pil ömru 16 saat şarjı bıterse de kablolu bağlantı da yapabılırsın

xCrane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mustafa Aydın
kanka eklersen corsair alırsın ben videolarını falan izledim iyi araştırma yaptım çoğu yayıncının da kullandığı kulaklık ses kasma veya mıkrofon açısından baya iyi diyorlar bunun beyazının fıyatı çok pahlı bırde bunun pil ömru 16 saat şarjı bıterse de kablolu bağlantı da yapabılırsın
o kulaklığı biraz araştırayım beğenirsem almayı düşüncem saol

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
şuan alınacak kulaklık yok. aşırı fiyatlandırma yüzünden. belki cloud 2 alınır. tavsiyem blacshark v2 ama nerdeyse 2 kat pahalı şuanda.

bu ay indirimleri takip edin illaki düşecek fiyatlar

Top Bottom