Arama sonuçları: *

1. Quadro~

Python ile Macro Yapmak istiyorum

Dİli önemli değil aslında dediğim gibi işimi görsün yeter nasıl yapabilirim bi bilgin varsa yardım edersen çok sevinirim. örnek olarak şöyle anlatayım (Youtube da reklamı geç yazısı geldiği zaman otomatik üstüne tıklıycak.) (ekranımda benim tanımladığım resim geldiği zaman , benim tanımladığım...
  2. Quadro~

Toplama Pc Önerisi Bütçe 10000 TL

Toplama olarak parçaları ayrı ayrı alırsa dediğin doğru ama 10K 12K civarına hazır sistemler var bu ekran kartlarını kullanarak satılan hazır sistem olarak alırsa rtx 3050 sistem alabilir diye düşünüyorum.
  3. Quadro~

Görüntü ile optimize şekillde çalışır mı ? Tam macro gibi de değil yani; Benim istediğim resim ekranda gözüktüğü zaman benim istediğim bi diğer konuma tıklayacak, klavyeden karakterler giricek ve bunu sürekli devam ettiricek dakikada 1 kere taramasını istiyorum benim tanımladığım resmi görünce...
  4. Quadro~

Toplama Pc Önerisi Bütçe 10000 TL

RTX 3060 ve RTX 3050 sistemelre bakabilirsin .
  5. Quadro~

Üslubuna dikkat edebilirsen sevinirim. Yapmak istediği şey daha değişik sadece mantığı böyle ekranda evet yazısı gördüğü zaman mouse ile click atan bi sistem yapmak istiyorum. Reklamı geçmekle ya da reklamla bi sorunum yok sadece yapmak istediğim programın mantığı bu şekilde. çalışıyo anlatmak...
  6. Quadro~

Basit bi macro programı yapmak istiyorum.

Denedim de pek kullanamadım bende türkçe kaynak çok az yabancılarda da çok anlaşılır viddeo yok yapmak istediğim şeyi ben biliyorum fakat bunu youtube a ya da internete yazarak bulamiyorum :(.
  7. Quadro~

Bu sadece Örnekti Aslında yapmak istediğim daha değişik ve karmaşık bişey ama basit mantığı bu youtube da reklamı geç yazı veya link olarak değil görsel olarak olucak ve o görsel ekranda gözüktüğü zaman otomatik benim istediğim konuma mouse click atıcak.
  8. Quadro~

RX 6600XT ile RTX 2060 takas edilir mi?

İki Model de 6500 TL civarı RTX teknolojisi çok ayrı güzel bişey bence ama gpu gücü rx 6600Xt daha fazla buna göre satmak değil kullanmak olunca benim tercihim 2060 oluyo
  9. Quadro~

Arızalı GTX 1050 Ti alınır mı?

Dediğim gibi eğer yaptıracağın bilgisayarcı hazırsa alabilirsin.
  10. Quadro~

10000 Bütçeyle PC tavsiyesi

Alabiliyosan eğer Rtx 3050 ekran kartlı Hazır sistem al Ya da Rtx 3060 Hazır sistem al ortalama bu fiyatlara var 3060 3050 sistemler
  11. Quadro~

RX 6600XT ile RTX 2060 takas edilir mi?

Marka ve Modelini söylersen daha iyi olur sadece gpu su ikisi de çok yakın ama marka model soğutma gibi şeyler işin içine girince ikisi de pahalı olabiliyo ama ikisi de ortalama 6000 7000 tl arası Marka Model söylersen sana daha rahat yardımcı olurum.
  12. Quadro~

Bu 2. El bilgisayar alınır mı?

İşlemcisi çok iyi değil ekran kartı güzel fakat ben gtx 1650 ekran kartını sevmiyorum 1660s ya da 1660 çok daha güzel kartlar bence 6000 bütçeye daha iyi bi bilgisayar bulabilirsin .
  13. Quadro~

Arızalı GTX 1050 Ti alınır mı?

Gtx 1050Ti kullanmak için alıncak kart değil artık çok eskide kaldı yaptırıp satmayı planlıyosan sağlam bi bilgisayarcı bulman lazım herkes bakmaz ekran kartı anakart tamirine ayrıca çoğu bilgisayarcı tamir etmeyi bırak yüzüne bile bakmıyor bunu göz önünde bulundurarak alabilirsin.
  14. Quadro~

Herkese Merhaba, Python ile basit bi macro yapmak istiyorum şöyle örnek veriyim youtube da reklamı geç yazısı geldiği anda otomatik mouse ile oraya tıklayacak bi yazılım ve sürekli döngüde olmasını istiyorum 1 kere reklamı geç dedikten sonra kapanmasın, reklamı geç yazısı olmadan da ekrena...
  15. Quadro~

Basit bi macro programı yapmak istiyorum.

Herkese Merhaba basit bi macro yazılımı yapmak istiyorum şöyle örnek vereyim youtube da reklamı geç yazısı geldiği zaman mouse otomatik olarak reklamı geç(burdaki Reklamı geç yazı olarak değil ss alınarak yani aynı görüntü ekrana gelince sırayla verdiğim komutları yap şeklinde olucak.)düğmesime...
  16. Quadro~

2 bilgisayardan birlikte nasıl aynı internet sitesini yönetebilirim?

Hosting almadan kendi makinamın üstüne wordpress kurarak nasıl 2 bilgisayardan aynı aynda Yönetim yapabilirim? Bulut depolama ile yapabilir miyim ya da başka bi şekilde bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.
  17. Quadro~

Kablolu İnternete Bağlanamıyorum

Kablolu internete bağlanamıyorum tanımlanamayan ağ internet yok diyor Modem kablo değiştirdim. Windows silip geri kurdum. 1639068513 Bu şekilde nasıl çözebilirim?
  18. Quadro~

Windows yükleyemiyorum

Denedim
  19. Quadro~

Windows yükleyemiyorum

Windows 10 için 3 4 iso windows 11 için 2 iso windows 8.1 için 1 iso denedim
  20. Quadro~

Windows yükleyemiyorum

ssd değiştirdim farklı ssd ye kurmayı denedim farklı windows denedim farklı flash denedim hiçbiri olmadı bunu nasıl çözebilirim ya da parçalarda sıkıntı varsa hangisinde sıkıntı olabilir sistem(Ryzen 7 3700x .Asus b550 rog-f wifi .16 ram. 512 m2 ssd .120 normal ssd .rtx 2070 ekran kartı. )...
Top Bottom