Neler Yeni

Python ile Macro Yapmak istiyorum

Quadro~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Bayraktar
Herkese Merhaba, Python ile basit bi macro yapmak istiyorum şöyle örnek veriyim youtube da reklamı geç yazısı geldiği anda otomatik mouse ile oraya tıklayacak bi yazılım ve sürekli döngüde olmasını istiyorum 1 kere reklamı geç dedikten sonra kapanmasın, reklamı geç yazısı olmadan da ekrena tıklamasın ama arkada çalışmaya devam etsin istiyorum tekrardan reklam gelince tekrar otomatik tıklasın. Konu hakkında yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Hüseyin Umut Yüksel

Quadro~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
, ,
,
https://medium.com/analytics-vidhya/how-to-skip-youtube-ads-using-python-e44b82004a99 ilgili sayfalarda github linkleri de var. Oraları oku github hesaplarındaki kodlara bak. Youtube da yine başlangıç olabilecek tutorialler bulursun kolay gelsin.
Bu sadece Örnekti Aslında yapmak istediğim daha değişik ve karmaşık bişey ama basit mantığı bu youtube da reklamı geç yazı veya link olarak değil görsel olarak olucak ve o görsel ekranda gözüktüğü zaman otomatik benim istediğim konuma mouse click atıcak.

YunusOZ

80+ Bronze
Herkese Merhaba, Python ile basit bi macro yapmak istiyorum şöyle örnek veriyim youtube da reklamı geç yazısı geldiği anda otomatik mouse ile oraya tıklayacak bi yazılım ve sürekli döngüde olmasını istiyorum 1 kere reklamı geç dedikten sonra kapanmasın, reklamı geç yazısı olmadan da ekrena tıklamasın ama arkada çalışmaya devam etsin istiyorum tekrardan reklam gelince tekrar otomatik tıklasın. Konu hakkında yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Ya da bir çılgınlık yapıp ADBlocker'ı chrome'a ekleyebilirsin.

Quadro~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Bayraktar
Ya da bir çılgınlık yapıp ADBlocker'ı chrome'a ekleyebilirsin.
Üslubuna dikkat edebilirsen sevinirim. Yapmak istediği şey daha değişik sadece mantığı böyle ekranda evet yazısı gördüğü zaman mouse ile click atan bi sistem yapmak istiyorum. Reklamı geçmekle ya da reklamla bi sorunum yok sadece yapmak istediğim programın mantığı bu şekilde. çalışıyo anlatmak için de bu örneği kullandım.

Sagittarius

80+ Silver
Auto Clicker yapicaksiniz yani kısaca ubunu yaparsınız ama Python ile değil C ile yapmanızı oneririm C++ C# gib

Quadro~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Bayraktar
Auto Clicker yapicaksiniz yani kısaca ubunu yaparsınız ama Python ile değil C ile yapmanızı oneririm C++ C# gib
Görüntü ile optimize şekillde çalışır mı ?
Tam macro gibi de değil yani;
Benim istediğim resim ekranda gözüktüğü zaman benim istediğim bi diğer konuma tıklayacak, klavyeden karakterler giricek ve bunu sürekli devam ettiricek dakikada 1 kere taramasını istiyorum benim tanımladığım resmi görünce yapması gereken macro düzenini yapıcak.

YunusOZ

80+ Bronze
Benim istediğim resim ekranda gözüktüğü zaman benim istediğim bi diğer konuma tıklayacak, klavyeden karakterler giricek ve bunu sürekli devam ettiricek dakikada 1 kere taramasını istiyorum benim tanımladığım resmi görünce yapması gereken macro düzenini yapıcak.
Nasıl yapılacağını biliyorum ama senin fevri tavrın yüzüne bu konuya cevap vermiyeceğim. İyi günler.

Sagittarius

80+ Silver
Hocam Python kullanmayin C dilleri herzaman daha optimizedir

Quadro~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Bayraktar
Hocam Python kullanmayin C dilleri herzaman daha optimizedir
Dİli önemli değil aslında dediğim gibi işimi görsün yeter nasıl yapabilirim bi bilgin varsa yardım edersen çok sevinirim.

örnek olarak şöyle anlatayım (Youtube da reklamı geç yazısı geldiği zaman otomatik üstüne tıklıycak.) (ekranımda benim tanımladığım resim geldiği zaman , benim tanımladığım kordinatlara gidip tıktıycak ve klavyeden karakterler giricek ve bunu her 1 dakikada ekranda benim tanımladığım resim var mı varsa tekrar bu mouse klavye macrosunu uygulayacak bi yazılım istiyorum.)Python da bununla alakalı biraz çalıştım fakat tam istediğim gibi olmadı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Hataları: Sistem ekranda tanımladığım resmi görmediği zaman otomatik kapanıyor (kapanmasını istemiyorum sürekli olarak bi döngüde olması lazım)
seçtiğim resim ekranda yokken kordinatları -1 oluyor -1 de program çalışmasın diye kodlayınca yukardaki sorun ortaya çıkıyor.
Eğer onu ortadan kaldırırsam bu sefer program seçtiğim resim ekranda olmasa bile -1 kordinatında var sayarak macro yazılımını çalıştırıyor youtube örneğiyle açıklayım reklamı geç yazısı gelmeden reklamı geçe tıklamaya çalışıyor.

Sagittarius

80+ Silver
Dİli önemli değil aslında dediğim gibi işimi görsün yeter nasıl yapabilirim bi bilgin varsa yardım edersen çok sevinirim.

örnek olarak şöyle anlatayım (Youtube da reklamı geç yazısı geldiği zaman otomatik üstüne tıklıycak.) (ekranımda benim tanımladığım resim geldiği zaman , benim tanımladığım kordinatlara gidip tıktıycak ve klavyeden karakterler giricek ve bunu her 1 dakikada ekranda benim tanımladığım resim var mı varsa tekrar bu mouse klavye macrosunu uygulayacak bi yazılım istiyorum.)Python da bununla alakalı biraz çalıştım fakat tam istediğim gibi olmadı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Hataları: Sistem ekranda tanımladığım resmi görmediği zaman otomatik kapanıyor (kapanmasını istemiyorum sürekli olarak bi döngüde olması lazım)
seçtiğim resim ekranda yokken kordinatları -1 oluyor -1 de program çalışmasın diye kodlayınca yukardaki sorun ortaya çıkıyor.
Eğer onu ortadan kaldırırsam bu sefer program seçtiğim resim ekranda olmasa bile -1 kordinatında var sayarak macro yazılımını çalıştırıyor youtube örneğiyle açıklayım reklamı geç yazısı gelmeden reklamı geçe tıklamaya çalışıyor.
Hocam direk reklamları tanıması ve reklamı geçin nerede olduğunu anlaması gerekecek işiniz zor Yada bir İf açıp reklamı geçin üstüne geldiğinde tıklama komutunu yapabilirsiniz kolay gelsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,712
Üyeler
149,770
Son üye
celalettin2531
Top Bottom