Arama sonuçları: *

1. E

Yaptığım undervolt sorun yaratır mı?

Rx590 gme zaten ısıya dayanıklı bir kart bildiğim kadarıyla teşekür ederim hocam 1722867726 RX590 ısıya dayanıklı bir kart diye duydum doğru mu
  2. E

Kısarsam 80 derecelere çıkıyo hocam yapmalı mıyım yinede
  3. E

Gücünü kessin diye yapıyorum zaten hocam sonuçta daha fazla frekans ile daha az ısı alıyorum
  4. E

Ekran kartım RX 590 GME boost MHz 1420 normalde kendisi MSI afterburnerda 1149 MHz de çalışıyordu ve bende 80 derecelerin üstüne çıkmasından dolayı undervolt yaptım yaptığım düzenleme konunun altında mevcut Test sonuçları 62 ortalama FPS 85 dereceden 63 ortalama FPS 77 dereceye kadar düştü...
  5. E

Yardım Ekran Kartı Fan Uğultu Sesi

O tarz bı ses değil sanki fanların bı hızlı bir yavaş çalışması gibi
  6. E

Yardım Ekran Kartı Fan Uğultu Sesi

RX 590 GME fanlar %40 dayken bu şekilde git gel yapan uğultu sesi oluyor, durdurunca gidiyor. Kartı ikinci el yeni aldım fakat güvenlik bantları hâlâ üstünde. Fanları çıkarıp bakım mı yapmam gerekli? 1722627852 Ses bu şekilde...
  7. E

Boş kasa almak mı yoksa sistemi yükseltmek mı daha mantıklı?

İyi hava alan önerebileceğin kasa var mı? Rgb olması şart değil. Bütçe 1500
  8. E

Uzay montaj ekran kartı yuvasına zarar verir mi biraz eğri duruyo
  9. E

Merhaba beyler sistem topladım ama şöyle bir ikilemde kaldım elimde 1400 - 1500 lira para var topladığım sistemde 8 GB ram var ve 240 GB M2 SSD var Daha kasa almadım uzay montaj kullanıyorum. Sizce bunların yanına 1 TB harddisk ve 8 GB daha ram mi almak mantıklı yoksa boş kasa almak mı mantıklı...
  10. E

Çözüldü✓ Sahibinden İade Sorunu

Normalde sahibindenin sitesinde "izin verilen sürede iade kargolanmazsa para satıcının hesabına aktarılır" şeklinde yazıyor fakat niye bu şekilde gözüktüğünü anlamadım. 1722246239 Tamamdır
  11. E

Sahibindenin param güvende uygulaması ile sattım. Yani alıcı parayı veriyor, para sahibindenin kasasında duruyor ürün alıcının eline geçince ve onayladığında ise para satıcıya aktarılıyor
  12. E

Para benden neden çıksın ürünü satan benim?
  13. E

Evet iade etmek istedi fakat verilen süredi ürünü geri kargolamadı. Daha öncesinde bu şekilde gözüküyordu:
  14. E

İade kargolama süresi bitti. Bir gündür bu şekilde duruyo, daha önce iade yapan varsa yardımcı olabilir mi
  15. E

Çözüldü✓ Sahibinden İade Kargolanmazsa Sürec Nasıl İşler?

İade kargolama süresi bitti paranın hesabıma yatması gerekmiyo mu? 1722180811 Bu şekilde neden gözüküyor sorduğum şey aslında bu.
  16. E

Takınca çalışmıyomuş fakat ben göndermeden önce kendi çalışan bilgisarımdan söktüm 1722180605 Zorla satmıyorum isteyen alır istemeyen almaz
  17. E

Süre durmadı ama hâlâ devam ediyo dediğim gibi bugün saat 15:00'da bitecek gibi 1722175661 Süre bitti ve bu şekilde??
  18. E

Ayrı şekilde 24 saat tanınması gibi bi hakkı yok değil mi? Çünkü öyle olursa pazartesi kargoya verebilir.
  19. E

Sahibinden üzerinden ram sattım fakat alıcı iade etti. Şuanda cumartesi günü ve saat 23:56 kargolanması için 15 saat gözüküyor. Yarın kargolar kapalı yani süresi bitti. Sizlere sorum iade süreci iptal olucak ve param yatıcak mı yoksa +24 saat mevzusu burada da var mı?
  20. E

Çözüldü✓ Sahibinden Kargoya Verme Süresi

Teşekkürler vaktiniz için
Top Bottom