Neler Yeni

Çözüldü✓ Sahibinden İade Sorunu

efebro314

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Haydar Efe Çoban
İade kargolama süresi bitti. Bir gündür bu şekilde duruyo, daha önce iade yapan varsa yardımcı olabilir mi
1000001793.jpg

Shourd

80+ Silver
İade kargolama süresi bitti. Bir gündür bu şekilde duruyo, daha önce iade yapanlar aydınlatabilir mı?Alıntıyı görüntüle
daha iyi bi açıklama yaaormısınız anladığım kadarıyla siz bi ürün sattınız ama alıcı iade etti ve kargolama süresi geçmesine rağmen kargoya vermedi mi

efebro314

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Haydar Efe Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha iyi bi açıklama yaaormısınız anladığım kadarıyla siz bi ürün sattınız ama alıcı iade etti ve kargolama süresi geçmesine rağmen kargoya vermedi mi
Evet iade etmek istedi fakat verilen süredi ürünü geri kargolamadı. Daha öncesinde bu şekilde gözüküyordu:

Ekler

• IMG_20240729_123559.jpg
    IMG_20240729_123559.jpg
    49.4 KB · Hit: 22

Shourd

80+ Silver
Para benden neden çıksın ürünü satan benim?
yok yani ürünü sattınız ya size bi para geldi sonra alıcı iade ettme işlemini başlattı para geri gittimi ona onu soruyor sanırım arkadaş

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Pala
adam kargoya vermiş bile

efebro314

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Haydar Efe Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok yani ürünü sattınız ya size bi para geldi sonra alıcı iade ettme işlemini başlattı para geri gittimi ona onu soruyor sanırım arkadaş
Sahibindenin param güvende uygulaması ile sattım. Yani alıcı parayı veriyor, para sahibindenin kasasında duruyor ürün alıcının eline geçince ve onayladığında ise para satıcıya aktarılıyor

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,861
İsim
.
Sahibindenin param güvende uygulaması ile sattım. Yani alıcı parayı veriyor, para sahibindenin kasasında duruyor ürün alıcının eline geçince ve onayladığında ise para satıcıya aktarılıyor
Onu söylesene kral neyse müşteri hizmetleriyle bir görüş alıcıyla da görüş bir sor ne zaman gönderecekmiş

efebro314

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Haydar Efe Çoban
Normalde sahibindenin sitesinde "izin verilen sürede iade kargolanmazsa para satıcının hesabına aktarılır" şeklinde yazıyor fakat niye bu şekilde gözüktüğünü anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu söylesene kral neyse müşteri hizmetleriyle bir görüş alıcıyla da görüş bir sor ne zaman gönderecekmiş
Tamamdır

Top Bottom