Arama sonuçları: *

1. Alish

Yardım İTOPYA 9 GÜJNDÜR ÜRÜNÜ KARGOYA VERMİYOR!

Tekli ürün sipariş ettim. 9 gündür kargoya verilmiyor? Sizde de durum aynı mı??
  2. Alish

LAPTOP MİCRO SD CARD ADAPTER İ GÖRMÜYOR

Kart ı diğer laptop ta denediğimde okuyor ve açıyor. Yani kartta bir sorun yok. Card driver yükledim ama durum yine aynı. Kartı taktığımda ne ses çıkıyor ne bir simge. Aygıt yöneticisinde şu var ancak bir refleks göstermiyor:
  3. Alish

arkadaşlar 65 yaş üstü bankadan nasıl para çekebilir

En yakın polis merkezinden izin kağıdı alması gerek diye biliyorum.
  4. Alish

Yardım 2 MONİTÖR ARASINDA KALDIM HELP!

1. MONİTÖR Fiyatları aynıydı ancak kur yüzünden bir anda 1. monitör 800 TL den 870 TL ye fırladı. ? https://www.hepsiburada.com/acer-ka242ybi-23-8-75hz-1ms-hdmi-analog-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000QOHZF 2. MONİTÖR...
  5. Alish

Yardım MOUNT & BLADE II BANNERLORD HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Oynayanlar, izleyenler fikirlerini belirtebilirse sevinirim. Görüşlerinizi değerlendirip yapımcı bir arkadaşıma notlar şeklinde sunacağım. Teşekkürler.
  6. Alish

AÇILAN KONULARIN ETKİLEŞİM SORUNU

Demek istediğim bu olmasa da bir nebze eski ancak yararlı konuların ulaşılmasını sağlayabiliriz.
  7. Alish

HAYAT KALİTENİZİ YÜKSELTMEYİ SAĞLAYACAK 10 RUTİN

Teşekkürler dostum.
  8. Alish

AÇILAN KONULARIN ETKİLEŞİM SORUNU

Bir konu açıldığı zaman, başlık ve içerik sadece "yeni açılan konular" kısmında gözüküyor. Art arda açılan konular sebebiyle başlık ortalama 1-2 dk. boyunca gözüküyor. Açılan konular kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği alana göre ayrı bir bölümde gösterilmesi uygun olabilir. Uzun vadede de...
  9. Alish

HAYAT KALİTENİZİ YÜKSELTMEYİ SAĞLAYACAK 10 RUTİN

Size hayatınıza renk katabileceğiniz, hayatınızı anlamlandırabileceğiniz ve zihninizde ki o uzay boşluğunda kaybolmamayı, bir yerlere tutunabileceğiniz 10 rutini maddeleyeceğim. Umarım bir şeyleri değiştirebilirsiniz. -Doğru insanlarla birlikte olun. Birbirinizden fikir alabileceğiniz, hayat...
  10. Alish

VALORANT HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ

Bu tür oyunlar hep öyle değil mi? Bknz: Overwatch, Paladins
  11. Alish

Gaming Ürünlerinde %50 İndirim .

Çok teşekkürler dostum.
  12. Alish

James Donkey 712 kulaklık 170 liraya düştü

Çok teşşekkürler dostum.
  13. Alish

Call of Duty Warzone mi CS:GO MU?

Dostum iki oyun da farklı kulvarlar da. Neyini karşılaştırıyoruz ki?
  14. Alish

Öneri HAYAT KALİTENİZİ YÜKSELTMEYİ SAĞLAYACAK 10 RUTİN

Size hayatınıza renk katabileceğiniz, hayatınızı anlamlandırabileceğiniz ve zihninizde ki o uzay boşluğunda kaybolmamayı, bir yerlere tutunabileceğiniz 10 rutini maddeleyeceğim. Umarım bir şeyleri değiştirebilirsiniz. -Doğru insanlarla birlikte olun. Birbirinizden fikir alabileceğiniz, hayat...
  15. Alish

İdeal Kulaklık Tavsiyelerinizi Bekliyorum

SteelSeries Arctis 1 i tavsiye ederim. 1 hafta oldu alalı ve memnunum. Mikrofonu çıkabiliyor ve gezerken de kullanabilmek üzere aparat mevcut.
  16. Alish

DSLR/AYNASIZ KAMERALAR İÇİN BİR ALT KONU AÇILMALI!

Merhaba. Dijital fotoğraf makinaları günümüz de profesyonel işler için olmazsa olmazlardandır. Youtube, çeşitli canlı yayın platformları, sosyal medya gibi mecralarda profesyonel bir iş çıkarabilmek için kameraların bizim hangi işimize hitap ettiği, hangi modeli seçmemiz, hangisini seçmememiz...
  17. Alish

Yardım 1000-800 TL BANDINDA MONİTÖR TAVSİYESİ

Evet. Karşılaştırma yaptığımda hem daha ekonomik hem de performans ve özellik açısından daha bol. Daha iyisini bulmaya çalışıyorum ancak sanırım yok. Teşekkürler.
  18. Alish

Doların düşmesini beklememelimiyim yoksa şuan sistem kurmalimiyim?

tabii ki de beklemelisin. En azından ben öyle yapıyorum. İleri de pişman olmamak için. Dolar 6.73 seviyesinde. Hesaplarıma göre 2 ay önce sanal olarak topladığım bir sistemin üzerine 900 TL gibi bir fiyat eklenmiş durumda. Aman diyeyim..
  19. Alish

Fps mi ? Ping mi ? Daha önemli

Dostum ikisi de ben de olmadığından benim için çok önemli.
Top Bottom