Arama sonuçları: *

1. 4emirrr

Samsung Odyssey G4 fiyatına değer mi ?

Teşekkür ederim hocam aynı sorunu yaşayacağımı düşünüyorum adamın ışınlanmasına o kadar alışıyor ki insan internet kafede falan oyun oynayamıyordum laptop ips panel 144hz alışana kadar canım çıkmıştı refleks olarak adam ışınlanıcak sanıp adamın yanına sıkıyordum
  2. 4emirrr

Önü en açık mühendislik

Makine mühendisliği diğer mühendislikler makineden türüyor zaten veya uzay ve havacılık mühendisliği olabilir
  3. 4emirrr

çok teşekkür ederim hocam
  4. 4emirrr

6000tl'ye düşmüştü 4k'ya James Donkey almak yerine bunu alıyım dedim 10000tl gibi bir fiyatı vardı bize yar olmaz bu en fazla 8k'ya iner demiştim tam satın alırken James Donkey monitörü arkadaşım bunu gösterdi beraber aldık yaklaşık 6 dakika sonra aldığımızda stoklar tamamen tükenmişti
  5. 4emirrr

Hocam uzun zaman sonra valorant girdim 75hz monitörümle çıkamadan kafama tek yediğim için dayanamadım direkt ips 240 hz görünce aldım sanırım nokta atışı denk gelmiş indirim teşekkür ederim :kedi:
  6. 4emirrr

Merhabalar Samsung odyssey G4 LS27BG400EUXUF 27” 1ms 240Hz Full HD modelini gaming gecesinden fiyatını çok iyi görünce aldım ips panel ve 240 hz olması fiyatı görünce inanılmaz cezbetmişti ama araştırmadan aldım kullanmalı mıyım iyi bir monitör mü ? Kronik sıkıntıları bulunuyor mu ? Yoksa...
  7. 4emirrr

Eski sistemimi upgrade edebilir miyim ?

hocam şuan elimde bir laptop var iş için kullanmayı düşünüyorum ama tabi fifa falanda atıyorum arada okul ve iş için 4060 ve i5 12450h gayet yeterli oluyor 32gb de ram var fakat oyun oynamak için kas gücü içeren bir sistem istiyorum ona da 20-25k civarı harcamaya hazırım upgrade için teşekkür...
  8. 4emirrr

5600'ün yanına ne önerirsiniz hocam rx7600 falan nasıl olur rx7700xt düşünüyordum ama dar boğaz yapar mı ?
  9. 4emirrr

işlemci olarak ryzen 5 5600 düşünüyordum aslında ankartımla uyumlu başka işlemciler var mıdır ?
  10. 4emirrr

b450m s2h anakart gigabyte gtx 1650 oc 4gb ryzen 3 3100 işlemcili bir sistemim var Bu sistemi upgrade etmeye kalksam işlemciyi ekran kartını yenileyebilir miyim anakartımı değiştirmeden 2. pc olarak kullanmayı düşünüyorum. amd bir sistem toplayıp kas gücü istiyorum öyle dlss gerektirecek...
  11. 4emirrr

cpu kullanımı çok yüksek gpu kullanımı çok düşük

dl2 girdim dlss kalite modunda en yüksek ayarlar 70-90 fps arası alıyorum gpu kullanımı geforce experience de gözüküyor lolde ve cs2 de gpu kullanımı oyun içinde 0 performansta boşta %10-%20 arasında takılıyor ondan %10-%20 arasında kullanıyor nvidia buglı sanıyordum bu sorunu nasıl çözerim...
  12. 4emirrr

cpu kullanımı çok yüksek gpu kullanımı çok düşük

i5 12450h işlemci 4060 8gb laptop kullanıyorum cpu kullanımı cs lol gibi oyunları oynarken arkada spotify discord gibi en fazla 1 uygulama açıkken %70'den aşağı inmiyor ekran kartım cs2 de max %30 lolde max %20 görüyor ve uygulamasında gpu cpu kullanımı değişmiyor en son açtığımda kaçsa o halde...
  13. 4emirrr

Yks mezuna kalınca obp mevzusu

tercihlerin tutmazsa bir üniye yerleşemezsen obp kırılmaz ama yerleşip gitmezsen %50 obp kırılır
  14. 4emirrr

Ekran kartım %0 kullanıma düşüyor

rtx 4060 laptop i5-12450h işlemci var Fifa da fark ettim oyunun hatasıdır dedim %50 işlemci kullanımı %0 ekran kartı kullanımım vardı. Fifa siyah ekran hatası için intel driverlarını yükleyen bir uygulama indirmiştim grafik kartı için driver kurunca düzeldiğini söylemişlerdi muhtemelen bu driver...
  15. 4emirrr

Beleşçi oda arkadaşım var ne yapmam gerek

Konuşarak halledilebilecek gibi durmuyor döver sonra camdan aşağı fırlatırım ben olsam.
  16. 4emirrr

Nasıl bir sistem önerirsiniz ?

Öneriniz için teşekkür ederim :blobdance:
  17. 4emirrr

Nasıl bir sistem önerirsiniz ?

Merhaba 2 bilgisayarım var eski gtx 1650 olan sistemimi satıp yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum. Öbür bilgisayarım rtx 4060'lı bir laptop iş için kullanmayı düşündüğüm için yeni toplayacağım sistem tamamen oyun odaklı olsun istiyorum. 20000tl bütçeye önerebileceğiniz sistemleri atarsanız...
  18. 4emirrr

Yardım Yeni aldığım bilgisayar donup kalıyor

+ olarak monitöre bağlayıp kullanıyorum onu nasıl eşitleyeceğim
  19. 4emirrr

Yardım Yeni aldığım bilgisayar donup kalıyor

Merhaba yeni bir laptop aldım lole girerken donuyor ve sadece lolde oluyor oyunda yükleme ekranında donup kalıyor hatta lol arkada açıkken alt tab attım yüklenene kadar maç izliyim dedim orada da dondu tek çarem power tuşundan kapatmak yoksa donup kalıyor görev yöneticisini falanda açamıyorum...
  20. 4emirrr

Öneri Bozuk anakart ile ne yapılır

anakart üzerindeki altın parçaları söküp satabilirsin bazı insanlar eski anakartlardan altın parçaları toplayıp eritip toplu şekilde satıyorlar altınları
Top Bottom