Neler Yeni

Beleşçi oda arkadaşım var ne yapmam gerek

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,426
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

ibrahimua

80+ Bronze
Yurtta kalıyorum ilk geldigimde bana sormadan kıyafetlerimi giyiyordu ilk baslarda rica ettigim zamanlar takmadi sert bir dille uyardim en son birakmisti simdi bu insan dusta kolaylik olsun diye biraktigim sampuan ve dus jelimi kullaniyor kendime aldigim sularimi alip iciyor bugun kilidimi acik birakmistim spora gidip gelirken kiyafetimi giymis geri aldim hemen yemek getiriyorum onuda yiyor yok parasıda var uyarsamda sallamıyor tuvaletin havalandirmasi yok geciyor yarim saat tuvalette sigara iciyor elimde kalacak boyle devam ederse ne yapmaliyim
hakaret edince ban yiyor muyuz yav burda cünkü benim kıyafetimi bendne habersiz biri giyicek felaket kavga kopar

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Berat fatih
bu arkadaşın ben olabilrim knk vallha ne diyim bana kızacaksınız burda ama aşırı kyeilfi arkadşının bişeyini otlamak tabi çok yakınınsa.
bu önerim sana gelsin denenmedi onaylanmadı : çok mu fazla yapıop gece uyurken koynuna gir yanında yat onu sorguya çek de ki bir daha beni eşyalarımı giyersen seni anszısın bi gece bu yatakta basarım de işe yarar taktik hocam işe yaramadı mı bu sefer banyoda yap :kekw::kappa::kappa::kappa:

eger çalışırsa bana haber et boşver şikayeti :D

Kara*

80+ Silver
Arkadaşın suriyelilerle fazla takılmış anlaşılan. Git şikayet et bir şey çıkmazsa sen de onun üstü başı dağıtırsın max 1-2 kavganız var bu lavukla haberin olsun.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Elemanın yüzsüzlük seviyesi:

SeryXS

80+ Bronze
İyi sabrediyorsun he

oEnesQlf

80+ Silver
Ben olsam çocuğu 50 kere dövmüştüm,neden ilk yaptığında şikayet etmedin

Yurtta kalıyorum ilk geldigimde bana sormadan kıyafetlerimi giyiyordu ilk baslarda rica ettigim zamanlar takmadi sert bir dille uyardim en son birakmisti simdi bu insan dusta kolaylik olsun diye biraktigim sampuan ve dus jelimi kullaniyor kendime aldigim sularimi alip iciyor bugun kilidimi acik birakmistim spora gidip gelirken kiyafetimi giymis geri aldim hemen yemek getiriyorum onuda yiyor yok parasıda var uyarsamda sallamıyor tuvaletin havalandirmasi yok geciyor yarim saat tuvalette sigara iciyor elimde kalacak boyle devam ederse ne yapmaliyim
olum o neymis lan öyle kanka bir ara sert çıkışman gerek baktın olmadı git hemen şikayet et ** videoya felan çek diyicemde suç içerirmi bilmiyom elinde delil olsun diye dediydim reportla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla uyardım tekrardan biraz daha yaparsa sikayeti basacam
usta bence artık sikayet etmenin vakti gelmis o ne olum

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda gül
olum o neymis lan öyle kanka bir ara sert çıkışman gerek baktın olmadı git hemen şikayet et ** videoya felan çek diyicemde suç içerirmi bilmiyom elinde delil olsun diye dediydim reportla
Mesaj otomatik birleştirildi:

usta bence artık sikayet etmenin vakti gelmis o ne olum
Yok arkadaşız diye başta çok şey yapmadım harbi bokunu çıkarmaya başlıyordu diye dun aksam uzanirken yanina gittim konustum gene dalgaya vurdu yapmaya devam ederse gerekli merziye ulastiracagim

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Emir Kara
Konuşarak halledilebilecek gibi durmuyor döver sonra camdan aşağı fırlatırım ben olsam.

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda gül
Konuşarak halledilebilecek gibi durmuyor döver sonra camdan aşağı fırlatırım ben olsam.
KÜfürleşmek bile beni kovduracak duruma getirebilirken bu biraz fazla gibi evede malum cikamiyorum ama iyi fikirmis

Top Bottom