Arama sonuçları: *

1. Meganzi

70Mbps internet ile Steam üstünden 3.5 mb/s indiriyor

Ankara da oturuyorum indirme bölgesi de Ankara gözüküyor 1689087476 Aynen ben diğer uygulamalardan da deneyeyim orada da aynı sorun varsa internet sağlayıcımla konuşayım
  2. Meganzi

Hız testi dediğim gibi 70 download 8 upload, Steam indirme ayarlarına baktım herhangi bir kısıtlama yok evde de internet tüketen tek cihaz benim pc
  3. Meganzi

Ona bakmadım ya epic den filan oyun indirmiyorum ben 1689085454 Nasıl çözebilirim bu sorunu
  4. Meganzi

Merhaba, ben 70 Mbps download 8 Mbps upload hızı almama rağmen Steam'de 3.5 mb/s indirme değeri alıyorum. Bu normal bir değer mi çünkü daha önce 35 Mbps download alırken de 3.5 mb/s hız alıyordum oyun indirirken. Eğer normal bir değer değilse Steam indirme hızımı nasıl yükseltebilirim?
  5. Meganzi

Eski HDD'yi Yeni Pc'ye Takmak

Eyvallah sağolasın 1671712692 %84 gözüküyor sağlığı yeni bir tane alana kadar idare eder diye düşünüyorum
  6. Meganzi

Yeni takacağım kasa da hiç HDD yok. O yüzden sormuştum
  7. Meganzi

Merhabalar, benim yaklaşık 12 yıllık bir kasam bulunuyor. Bunun içindeki HDD'yi sıfırlayıp, sistem yükleyerek yeni kasamda kullanabilir miyim? HDD'nin içinde windows 7 yüklü bunu silip windows 10 yükleyeceğim ama oyunlarda filan sorun çıkarır mı bilmiyorum. Sorunsuz kullanabilir miyim? HDD'nin...
  8. Meganzi

FIFA 23 PC Optimizasyon Sorunu

Ben de öyle düşünüyorum. Oyunun içindeki grafik ayarlarını söyler misin.
  9. Meganzi

Güncelleme ile düzelmez mi yoksa iade mi edeyim.
  10. Meganzi

Merhaba, Steam indirimlerinde FIFA 23'ü satın aldım. Önceki FIFA oyunlarını sıkıntısız oynamama rağmen bu oyunda ciddi bir optimizasyon sorunu var. Oyunda maç başlangıcında, sahne geçişlerinde ve gol sevinçlerinde FPS çok düşüyor. Hatta bazen oyun içinde de çok az da olsa kasmalar oluyor. Ayrıca...
  11. Meganzi

Ryzen 5 3600 ile uyumlu anakart önerileriniz nelerdir?

1000 TL'ye kadar bütçem var.
  12. Meganzi

Ryzen 5 3600 ile uyumlu anakart önerileriniz nelerdir?

Merhabalar eski sistemim yetersiz geldiği için donanımımı yükseltiyorum. Yeni aldığım Ryzen 5 3600 için uyumlu fiyat performans anakart olarak ne önerirsiniz?
  13. Meganzi

Ryzen 5 3600 CPB kapadıktan sonra performans düşüşü yaşıyorum.

A320m-R ile B450M S2H peki aynı işlevde mi? Soketler filan birbirine benziyor mu yani şimdi anakart değişimi içinde ekstra bir şeyler almak zorunda kalmayayım.
  14. Meganzi

Bilmiyordum ki a320 anakartların overclock olmadığını. Asus'un sitesine girdim anakartımın Ryzen 5 3600'ü desteklediğini gördüm aldım. Soğutucu alırsam ve CPB açarsam tekrar eskisi gibi işlemci %30 kullanımda 80 derece filan görmez değil mi?
  15. Meganzi

Herkese merhaba. Geçenlerde Ryzen 3 1200 işlemcisini Ryzen 5 3600 işlemcisine yükselttim ama Ryzen 5 3600 işlemcisi çok ısınıyordu. Normal yükte 80-85 dereceleri görüyordu. Overclock yapınca düşeceğini söylediler. Ancak ben önceden bilmeden ASUS Prime A320M-R anakartını almışım ve bu...
Top Bottom