Arama sonuçları: *

1. J

3000 TL Geleceğe yönenelik fiyat perfomans telefon önerir misiniz?

Çok haklısın :( böyle insanlar yüzünden kararsız kalıyorum ve soğuyorum 1621960962 İnsanlarla gereksiz münakaşa etmeyi sevmiyorum , yok bir sorun yoksa iade edemem yok bilmem vs vs :( ama öyle olduğunu bilmiyordum , sağol
  2. J

Olur , tabi ki. Beni endişelendiren şey , poco için ya da real me 7 için yani en çok önerilen telefonlar için bile kötü yorumlar yazmaları :( kararsız kalıyorum hep 1621958885 İade durumu nasıl oluyor peki sorun olduğunda ya da istemediğimde ? İade etmek için illa bir sorun mu olması gerekiyor...
  3. J

Anlayamaman çok doğal. Takıntılı birini normal düşünerek anlamlandıramazsın. Konuya gelecek olursam , kendim için almayacağım fakat mağazadan alınması uygun. Bir çok nedeni var , örneğin mağazada telefonu kendin inceliyorsun. İnceliyorsun , dokunuyorsun , dokumatiğine bakıyorsun , sesine...
  4. J

Oyun önemli değil. Özellik olarak en önemlisi kamerasının iyi olması , sesinin iyi olması hem dinlerken hem konuşurken. Kasmadan , donmadan 4-5 yıl kullananılabilmesi. Geleceğe yönenlik olması. Yani oyun oynamak için alınmayacak ama uzun yıllar kullanılması gerek. Başka sorum ise şu o telefon...
  5. J

Doğru , o telefon da önerilmişti. Teşekkür ederim <3
  6. J

Okumak istemiyorsanız okumayın. Önermek istemiyorsanız önermeyin. Siz bilirsiniz. Ben zaten samiminiyetine güvenebileceğim insanlar arıyorum
  7. J

Selamünaleyküm arkadaşlar, hayırlı günler. Kendim için değil lakin sizlerden bir öneri istiyorum. Samiminiyetinize ve bilginize güvenmek, inanmak istiyorum. Maksimum 3000 TL bütçe için fiyat performans ve geleceğe yönelik telefon önerir misiniz? Telefonda istenilen özellikler: +Geleceğe yönelik...
  8. J

Bu Hazır sistem ile bu monitör alınır mı??

ssd dediğiniz şey değiştiriliyor mu ? Özelleştirilince bu pc alınır mı , monitör dahil 8k , 8.5k'ya daha iyi bir sistem var mı , gamegaraj incehesap teknobiyotik hepsiburadadan
  9. J

İnce hesap hazır sistem

bugün bir arkadaş bana 3500 alacağıma keşke 1600 alsaydım dedi. Kötü mü sizce? 3600 almak daha iyi değil mi ayrıca ekran kartını alamasa bile sahip olduğu ekran kartı için daha iyi mi yoksa kötü mü
  10. J

6000 Tl hazır sistem önerebilir misiniz?

kasa ve sdd değiştirilirse alınır mı ? Sonuçta özelleştirme var
  11. J

Gaming X Bronze ( modart ) sistemin işlemcisi ve ekran kartı nasıl , alınır mı ?

Dostum toplam 7k yapıyor , monitör alacağım. Wifi adaptör alacağım , 9k'ya yakın yapıyor. Sence daha iyi bir sistem var mıdır monitör dahil ? daha iyi bir sistemi dönüşterebilir miyim sence , bayram da inşallah daha iyi bir sistem indirime girerse almayı düşünüyorum sence bu fiyata şu an bu...
  12. J

Gaming X Bronze ( modart ) sistemin işlemcisi ve ekran kartı nasıl , alınır mı ?

özelleştirdiğiniz sistemin , benim özelleştirdiğim sistemden farkı ana kartınız msı b450 pro daha mı iyi benim önerdiğimden ayrıca ram markası da farklı onlar daha mı iyi ? güç kaynağı uygun mu ne diyorsunuz , monitör olarak ise pc ile uyumlu mu , bu fiyata bundan daha iyi bir sistem var mı sizce
  13. J

ayrı ayrı sitelerden , en ucuzlarını toplamak , bazılarını 2.el almak en iyisi fakat ben bunu yapamam bu yüzden bir siteden hazır sistem almak istiyorum. Teşekkür ederim önerin için yine de , var ise başka önerilerin mutlu olurum
  14. J

Apu sistem olarak leo apu 3 , pollux 3 apu , neo 3 apu var. Bir de 4650g li apu prolar var , normal apular özelleştirince monitör ile birlikte 5k civarı oluyor diğer apular iser 5k zaten monitör ile özelleştirince 7k ne düşünüyorsun ? 1619781155 4650g li apu prolar var , normal apular...
  15. J

Maalasef ki 4-5 ay önce pc alamadım , alabilirsem ancak şu ay içerisinde alabilirim 12 ay taksit ile başka zaman alamam. Yukarıda aradığım özellikleri oynayacağım oyunları yazdım , öneriniz var mı
  16. J

pahalı olmayan ne var ? önerin var mı 1619779676 5k'ya apu pro var insanlar apu alma diyorlar apu alacaksan 3k ver diyorlar. 6.8k ya hazır sistem al derler bana :( 1619779709 Bütçemi belirttim. Önerileriniz var mıdır acaba
  17. J

Selamünaleyküm arkadaşlar, hayırlı günler. Rica etsem okur musunuz, yardımcı olur musunuz <3 Hazır sistem almayı düşünüyorum, 12 ay Bankkart taksit seçeneği ile. Teknobiyotik, GameGaraj, İncehesap, Hepsiburada uygun. Monitör dahil maksimum bütçem 8 ile 8.5k arası. Bugün bir arkadaş uygun fiyata...
Top Bottom