Neler Yeni

3000 TL Geleceğe yönenelik fiyat perfomans telefon önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Jiyu no Tame Ni
Bütçe
3000
Selamünaleyküm arkadaşlar, hayırlı günler.
Kendim için değil lakin sizlerden bir öneri istiyorum. Samiminiyetinize ve bilginize güvenmek, inanmak istiyorum.
Maksimum 3000 TL bütçe için fiyat performans ve geleceğe yönelik telefon önerir misiniz?
Telefonda istenilen özellikler:
+Geleceğe yönelik olması ( uzun yıllar rahatça kullanabilecek, 4-5 yıl götürecek bir telefon )
+ Kamerası iyi olsun, güzel fotoğraf çeksin ve görüntüsü iyi olsun.
+ Bataryası uzun süre dayansın ve kısa sürede dolsun.
+ İnternet vb. bağlantılarda sıkıntı olmasın. ( bazı telefonlarda Wi-Fi sıkıntılı oluyormuş )
+ Telefonda görüşme yaparken veya Online ders dinlerken, konuşurken ses, mikrofon ve hopörler problemlerinin olmaması.
+ Telefonun çok ısınmanası ve kronik sorunlarının olmaması.
+ Dayanaklı olması yani çat kırıldım olmasın, mümkünse kasası sağlam olsun, ekranı da.
+ Sağlığa yararlı bir telefon olması ( göz sağlığına çok zarar vermemesi, çok radyasyon vs yaymaması ve kişiyi yormaması.)
Not: Mükemmel olanı aramıyorum, öyle bir şey yok. Farkındayım fakat öneride bulunacağım kişiye mahcup olmak istemiyorum. Bu fiyat içerisinde yukarıda saydığım ve istediğim özellikleri en çok karşılaşayan telefon hangisidir arkadaşlar? Bütçeyi en fazla 300 lira aşabilirim fakat aşmak istemiyorum.
Önerilen telefonları yazayım : NOT ( İnternetten değil mağazadan alınacak. Samsung mağazası , medimart ya da türkcell gibi. )
Samsung A21 , A21s , A51
Samsun M21 , M21s ( Mağazalarda satılmıyor sanırım :(
Xiomi Red mi 8 pro , red mi 9s , redmi 10 note
Poco x3 nfc ( bütçeyi biraz aşıyor ama kararsızım )
poco m3 ( kamerası kötü gibi )
Realme 7 ( En çok önerilen telefon fakat 3500 tl :( )
Teşekkür ederim okuduğunuz için.
Lütfen bir öneriniz var ise öneride bulunun ve nedenlerini söyleyin <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Jiyu no Tame Ni
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okumak istemiyorsanız okumayın. Önermek istemiyorsanız önermeyin. Siz bilirsiniz.
Ben zaten samiminiyetine güvenebileceğim insanlar arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Emre
Kendim için değil lakin sizlerden bir öneri istiyorum. Samiminiyetinize ve bilginize güvenmek, inanmak istiyorum.
Maksimum 3000 TL bütçe için fiyat performans ve geleceğe yönelik telefon önerir misiniz?
+Geleceğe yönelik olması ( uzun yıllar rahatça kullanabilecek, 4-5 yıl götürecek bir telefon )
+ İnternet vb. bağlantılarda sıkıntı olmasın. ( bazı telefonlarda Wi-Fi sıkıntılı oluyormuş )
+ Telefonda görüşme yaparken veya Online ders dinlerken, konuşurken ses, mikrofon ve hopörler problemlerinin olmaması.
+ Dayanaklı olması yani çat kırıldım olmasın, mümkünse kasası sağlam olsun, ekranı da.
+ Sağlığa yararlı bir telefon olması ( göz sağlığına çok zarar vermemesi, çok radyasyon vs yaymaması ve kişiyi yormaması.)
Not: Mükemmel olanı aramıyorum, öyle bir şey yok. Farkındayım fakat öneride bulunacağım kişiye mahcup olmak istemiyorum. Bu fiyat içerisinde yukarıda saydığım ve istediğim özellikleri en çok karşılaşayan telefon hangisidir arkadaşlar? Bütçeyi en fazla 300 lira aşabilirim fakat aşmak istemiyorum.
Önerilen telefonları yazayım : NOT ( İnternetten değil mağazadan alınacak. Samsung mağazası , medimart ya da türkcell gibi. )
Samsung A21 , A21s , A51
Realme 7 ( En çok önerilen telefon fakat 3500 TL :( )
Realme 7 den yazıyorum cihazı aldığıma hiç pişman değilim şarjı da uzun gidiyor hızlı da şarj oluyor orta segmentin kuşkusuz 1. sıfır Xiaomi poco felan diyenlere aldanma hem sentetik testlerde hemde kullanımda önde kamerasından da memnunum oyun performansından da pubg de gfx tool ile 60, FPS yaptım fakat hiç FPS düşüşü olmuyor savaşın içinde bile 54 - 61 FPS arasında koruyor gayet seri bi cihaz soğutmasından da memnunum rahatsız edicek gibi değil sana tavsiyem Realme 7 başka soru soracaksan cevaplarım kardeşim inşallah istediğini alırsın

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
3500 tl mi?
Ekran görüntüsü 2021-05-25 184410.png

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Birol azak
Samsung A21 , A21s , A51
uzun yıllar kullanmak istiyorsan net bir şekilde iphone almalısın 2.el iphone 8 öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Jiyu no Tame Ni
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Realme 7 den yazıyorum cihazı aldığıma hiç pişman değilim şarjı da uzun gidiyor hızlı da şarj oluyor orta segmentin kuşkusuz 1. sıfır Xiaomi poco felan diyenlere aldanma hem sentetik testlerde hemde kullanımda önde kamerasından da memnunum oyun performansından da PUBG de gfx tool ile 60, FPS yaptım fakat hiç FPS düşüşü olmuyor savaşın içinde bile 54 - 61 FPS arasında koruyor gayet seri bi cihaz soğutmasından da memnunum rahatsız edicek gibi değil sana tavsiyem Realme 7 başka soru soracaksan cevaplarım kardeşim inşallah istediğini alırsın
Oyun önemli değil. Özellik olarak en önemlisi kamerasının iyi olması , sesinin iyi olması hem dinlerken hem konuşurken. Kasmadan , donmadan 4-5 yıl kullananılabilmesi. Geleceğe yönenlik olması. Yani oyun oynamak için alınmayacak ama uzun yıllar kullanılması gerek. Başka sorum ise şu o telefon bütçeyi aşıyor :( yine de en çok önerilen. Diğer telefonları öneriyorlar bu yüzden ne yapacağımı bilmiyorum. Bir de oppo konusunda önyargılıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun yıllar kullanmak istiyorsan net bir şekilde iphone almalısın 2.el iphone 8 öneririm
2. el alamam , mağazadan 0 alınacak.

Medimarkt gibi bir çok yerde 3500 tl. Ayrıca orası bir site ve indirimli. Yine de güzel indirim , siteden alabilsem almak isterdim ama mağazadan alınacak

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
Oyun önemli değil. Özellik olarak en önemlisi kamerasının iyi olması , sesinin iyi olması hem dinlerken hem konuşurken. Kasmadan , donmadan 4-5 yıl kullananılabilmesi. Geleceğe yönenlik olması. Yani oyun oynamak için alınmayacak ama uzun yıllar kullanılması gerek. Başka sorum ise şu o telefon bütçeyi aşıyor :( yine de en çok önerilen. Diğer telefonları öneriyorlar bu yüzden ne yapacağımı bilmiyorum. Bir de oppo konusunda önyargılıyım

Medimarkt gibi bir çok yerde 3500 TL. Ayrıca orası bir site ve indirimli. Yine de güzel indirim , siteden alabilsem almak isterdim ama mağazadan alınacak
neden mağaza, garantisi koruması var diye 800 tl fazla vermenin ne mantığı var, satıcıyla iletişime geç kullanıcıların yorumuna bak ona göre al beğenmezsen iade nedir bu mağaza takıntısı anlamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Jiyu no Tame Ni
neden mağaza, garantisi koruması var diye 800 TL fazla vermenin ne mantığı var, satıcıyla iletişime geç kullanıcıların yorumuna bak ona göre al beğenmezsen iade nedir bu mağaza takıntısı anlamıyorum
Anlayamaman çok doğal. Takıntılı birini normal düşünerek anlamlandıramazsın.
Konuya gelecek olursam , kendim için almayacağım fakat mağazadan alınması uygun.
Bir çok nedeni var , örneğin mağazada telefonu kendin inceliyorsun.
İnceliyorsun , dokunuyorsun , dokumatiğine bakıyorsun , sesine bakıyorsun , elinde hoş duruyor mu ona bakıyorsun. Bizzat mağazada konuşuyorsun , onlar ilgileniyorlar , bir sıkıntı varsa yine oraya götürebilirsin vb. vb. İnternetten çok alışveriş yapmayan kişiler için sonuçta mağazalar var fakat karşılığında daha pahalı

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan
Anlayamaman çok doğal. Takıntılı birini normal düşünerek anlamlandıramazsın.
Konuya gelecek olursam , kendim için almayacağım fakat mağazadan alınması uygun.
Bir çok nedeni var , örneğin mağazada telefonu kendin inceliyorsun.
İnceliyorsun , dokunuyorsun , dokumatiğine bakıyorsun , sesine bakıyorsun , elinde hoş duruyor mu ona bakıyorsun. Bizzat mağazada konuşuyorsun , onlar ilgileniyorlar , bir sıkıntı varsa yine oraya götürebilirsin vb. vb. İnternetten çok alışveriş yapmayan kişiler için sonuçta mağazalar var fakat karşılığında daha pahalı
şahsen elime oturacak mı diye gidip 800 lira fazla vermem, neyse ne alacaksanız hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Emre

Medimarkt gibi bir çok yerde 3500 TL. Ayrıca orası bir site ve indirimli. Yine de güzel indirim , siteden alabilsem almak isterdim ama mağazadan alınacak
Kamerası bence tatmin edici ama YouTube den kamera testlerine ve yorumlamalarina bakabilirsin

Top Bottom