Arama sonuçları: *

1. glining

epicgames +18 yaş istiyor

banka kartı veya kredi kartı
  2. glining

epicgames +18 yaş istiyor

aga bende de aynı şey oldu şimdi kesin epic games indirimden yararlanmayım diye böyle bir şey yaptı. çözerseniz bana da haber verin 1703349518 aga çözdüm herhalde, epic gamesin internet sitesinden girince oluyor. olmazsa hesaba (+18) kart ekle olur büyük ihtimalle.
  3. glining

Arızalı GTX 1050 Ti alınır mı?

hocam 200tl birde ölümüne pazarlık yaparsam 100tl ye bile alabilirim. maksat arkadaşla macera olsun.
  4. glining

Biraz fazla soru sordum ondan herhalde.
  5. glining

Aynen, aslında birazda macera arıyorum.en fazla kayıpım 250tl olur.
  6. glining

Hocam kartı 200tl ye alcam belki biraz daha indirim 150tl ye parça niyetine bile satabilir yarın bakıcaz.adamdan bilgi almaya kalkıyoruz engelliyor.işlem görmüşse hiç almamda işlem yoksa alcam.
  7. glining

Profix teknoloji youtube kanalında temiz ve güzel iş çıkartıyor. 1050ti bana yeterli geleceğini düşünüyorum.elimde ryzen 2200g var.eğer burdan kar edersem ikinci el rx580 var 2700tl 2500e alırım.
  8. glining

Merhaba, Letgo üzerinden bulduğum MSI Aero GTX 1050 Ti 4 GB ekran kartının chipseti arızalıymış. Daha almaya gitmedim yarın gitmeyi düşünüyorum kesin olarak arızası ne bilmiyorum ben birkaç soru sordum adam beni engelledi arkadaş konuşup halletti. Tabii çok uyguna veriyor altından bir şey...
  9. glining

buff game amazon 5 usd gift card

merhaba arkadaşlar bugün bir heves buff game'den amazon $5 gift card aldım. fakat etkinleştirirken amazon.com yani amerika sitesine yönlendirdi.türkiyede kullanamıyorum. kou hakkında bilgisi olan yardımcı olursanız iyi olur. ss leri koyarım aşağı. not: bir usb alayım dedim 7 dolar kargo parası...
Top Bottom