Neler Yeni

epicgames +18 yaş istiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet Can
aynısını bende yaşadım birisi söyledi ama ben yeniden söylemek istiyorum ilk önce google dan epic games sitesine giriyorsunuz(hesabınız falan siteda açık olmayacak) sonra oradan istediğiniz oyunu seçip GET butonuna basıyorsunuz sonra giriş yapmanızı istiyor giriş yapıyorsunuz yaptıktan sonra arkasından sipariş hazırlanıyor diyecektir ve ilgili işlemleri yaparak alabilirsiniz.

ZyXno1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nurdoğan
Epic games ten bir oyun almak istediğimde +18 yaş uyarısı veriyo ve mağzaya geri yönlendiriyor bunu nasıl kapatırım yardımcı olurmusunuz ?
Kanki şimdi epic games PC den açıyorsun ondan sonra o oyunu sol üstten aratıp enter yapion ardından oyuna basmaya çalışma hemen istek listene ekliceksin ondan sonra istek lisetene girince orda direk sepete ekle var ordan sepete ekliyorsun sepete geldikten sonra direrk alabilirsin

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
cnr
Kanki şimdi epic games PC den açıyorsun ondan sonra o oyunu sol üstten aratıp enter yapion ardından oyuna basmaya çalışma hemen istek listene ekliceksin ondan sonra istek lisetene girince orda direk sepete ekle var ordan sepete ekliyorsun sepete geldikten sonra direrk alabilirsin
onu yapmak sıkıntı değil sıkıntı oyunu inceleyememek hadi neyse steam den incelerim oyunu ama steamde olmaayan oyunları napacaz ? epic games te hiç önemsemiyor 3 haftadır bilet gönderdim cevap gelmedi

Top Bottom