Neler Yeni

epicgames +18 yaş istiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin özen
Epic games ten bir oyun almak istediğimde +18 yaş uyarısı veriyo ve mağzaya geri yönlendiriyor bunu nasıl kapatırım yardımcı olurmusunuz ?
Knk sorun bende de vardı oyunu istek listesine atıp sonra ordan sepete ekledim sonra bir sorun çıkmadı

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
cnr

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Onur
Gizli sekmeden oturup açıp satın almayı denedin mi ?

efehig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsa Efe
Epic games ten bir oyun almak istediğimde +18 yaş uyarısı veriyo ve mağzaya geri yönlendiriyor bunu nasıl kapatırım yardımcı olurmusunuz ?
BEYLER BAYANLAR BULDUM ÖNCE EPİC GAMES E OTURUM AÇMADAN GİRİYOSUNUZ AMA SİTE DEN NEYSE SONRA DA GİDİP OYNAYACAGİNİZ OYUNA TİKLİYOSUNUZ SONRA SİZE YAŞ SORUYO 18 İN USTU YAS YAZİP DEVAM SONRA NORMAL SEPETE EKLEME VS YERİ GELİO DİREKT GET E BASİN HESAP İSTİYİNCE GİRİŞ YAPİN SONRA SİPARİS EKRANİ VARYA BEYAZ YER ORAYA ATİO SİZİ ARDİNDAN ALİO FALLOUT 3 ALCAKTİM ALAMADİM BUNU DENEDİM OLDU

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yardımsever
4 yıldır kullanıyorum bişi olmadı yeni başladı bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

oluyor ama oyunu inceletmiyo o sıkıntı
Oyunu istek listesine ekle sonra istek listesinden sepete ekle ve son olarak satın al tek çözüm bu,Oyunu inceleyeceksen telefonundan herhangi bir hesaba bağlanmadan incele yoksa bakamazsın

fighting

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Emin
oyunu önce istek listesine ondan sonra sepete ekle banada aynı uyarıyı veriyordu ben öyle yaptım

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
oyunu önce istek listesine ondan sonra sepete ekle banada aynı uyarıyı veriyordu ben öyle yaptım
bedava oyunlarda nasıl yapacaz hocam onlarda istek listesine ekleme yok

Gentrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren
efehig adlı arkadaşın dediğini yaptım oluyor normal hesapsız oyuna girip direkt get diyin sonra giriş yapın yine bi hata vercek biraz bekleyin sonra alma yeri geliyor oyunu satın alın öyle bedava oyunlarda da geçerli

Gentrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren
Mobilden olmuyor demi hocam bu
Mobilde de oluyor ben mobilden yaptım istek listesi olmazsa hesabından çıkış yapıp tekrar gir sonra gete tıkla oyunu açıp sonra oturum isteyecek aç tekrardan hata verecek biraz bekle sonra alışveriş yeri çıkıyor direkt al hesaba ben yaptım bilgisayardan da kontrol ettim kütüphanede duruyor

sw3nz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
seray öztürk
hesap ayarlarından ebeveyn kontrollerini aç aşağıdan PEGİ18 değilde derecelendirilmemişi seç sonra almak istediğin oyunu epicden arat oyuna direkt tıklamak yerine istek listesine ekle istek listesinden de sepete ekle sonra sepeti onayla ben öyle yaptım oldu umarım sende de olur

Top Bottom