Arama sonuçları: *

1. O

MONITOR ÖNERİSİ. (Rampage-Gamepower)

Knk biz kavisli olmasını tartışıyorduk galiba. Kavisli olunca ekranda gözüm fazla kaymıyor dış taraflara böyle söyeleyeyim çünkü 2 türlü monitör de kullandım ve deneyimledim. 1586702675 Eyvallah usta teşekkürler.
  2. O

https://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-c-mhd-280-nits-1ms-144hz-hdmi-dvi-dp-kavisli-fhd-gaming-monitor/ buna karar kıldım iyi mi yaptım bilmiyorum.
  3. O

Minecraft derken single oyunlar için genelleme yapmıştım ama sen bilirsin.
  4. O

https://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-c-mhd-280-nits-1ms-144hz-hdmi-dvi-dp-kavisli-fhd-gaming-monitor/ evet bu bütçeme uygun diğer arkadaşlar hepsiburadadan atmışlardı 100 lira fark var.Teşekkürler.
  5. O

Ben sırf gidip minecraft felan oynamayacağım nede olsa Faceit gibi platformlarda oyun oynuyorum bu kısımda her artı önemli benim için.
  6. O

ben kavisli ve max 1350tl sınırlı bir şey arıyorum.
  7. O

Peki buna ne dersiniz? https://www.hepsiburada.com/acer-ed242qrabidpx-23-6-4ms-144-hz-dvi-hdmi-display-full-hd-curved-led-monitor-um-ue2ee-a01-p-HBV00000C7A8R
  8. O

Merhaba arkadaşlar bu 2 model arasında takıldım.Sizce hangisini almalıyım? Sırf puan kasmak için burda boş yapacaklar vs. rampage daha bilinen marka diyip sebebini söylemeden marka önerisi yapacaklar uzak dursun. Gamepower GPR24C1MS144 Rampage Bright RM-61
  9. O

Mühendislik için kasa mı laptop mu ?

Laptop daha iyi gider.
  10. O

pc toplayabileceğim mağazalar

İtopya ile incehesap işini görür usta.
  11. O

Anakart Önemli mi?

Diğer parçaların çöp olmaması için anakart ı iyi seçmelisin.Overclock yapacaksan.
  12. O

AOC Monitörler Nasıldır

Aoc'un şikayet ortalaması diğerlerine kastın daha az kaliteli marka güvenebilirsin.
  13. O

League of legends yüklenmiyor

Bendede öyle oluyordu.Yüklediğinbir program yüzünden öyle olabiliyor.Ben Malwarebytes i indirmiştim.Silince düzeldi.
  14. O

Güncel oyunlarda kaç GB ram lazım

8gb ram minimum . 16gb ram öneririm.
  15. O

FORMAT SONRASI SORUN

Windows Update dem güncellemelere bak.Bende de öyle sorun vardı Windows Uptaden gelen güncelemeler ile çözdüm.
  16. O

Ryzen 3 3200g mi ryzen 5 1600 mü

Apu sistem için R3 3200G alabilirisn.Onun haricinde r5 1600 ü tavsiye ederim.
  17. O

Anakart Slı olunca neler değişiyor?

Teşekkür ederim.
  18. O

Anakart Slı olunca neler değişiyor?

Başlıktada belittiğim gibi anakartın Slı olması benim için artı ve eksi tarafları nelerdir?
  19. O

Online PC oyunlar

Pubg Lite bedava onu oynayabilirsin.
  20. O

Telefon Önerisi

Xiomi fiyat performans açısından çok iyi bende xiomi kullanıyorum.Redmi Note 8 seni iyi götürür.
Top Bottom