Arama sonuçları: *

1. A

Kablosuz Mouse Önerisi

Merhabalar senelerdir Logitech G502 Lightspeed kullanıyorum fakat artık eskidiğinden bir tane tuşu bazen basmıyor bu sebepten ötürü yeni mouse a geçmeyi düşünüyorum öneri konusunda yardımcı olursanız sevnirim
  2. A

Arduino nano güç sorunu

Merhabalar arduino nano kullanıyorum projeme hepsi 5 volt kulanan 5 parçam var 5 i stabil şekilde çalışıyordu 6. Parçamı da farklı bir şekilde denedim çalıştırmayı çalıştı fakat 6. Parçayı diğer 5 parçaya eklemeye çalışınca çalışmadı biraz araştırma yaptım sorunun güç yetersizliği gibi bir şey...
  3. A

Xbox kontrolcü mü yoksa playstation kontrolcü mü

çok teşekkürler aydınlandım
  4. A

peki bütün xbox için çıkan oyunları pc de ps kolu ile oynayabilir miyim
  5. A

peki sizce h peki sizce hangisi
  6. A

Epic Games Sepetim Sizce Nasıl?

bence içine outlast , batman ve tomb raiderlarıda ekleyebilirsin
  7. A

Merhabalar yakın zamanda kontrolcü almak istiyorum ikisi arasında kaldım merak ettiğim sorunlardan bazıları şunlar : bilgisayar için çıkan ps oyunlarını xbox kolu ile oynayabilir miyim bilgisayar için çıkan xbox oyunlarını ps kolu ile oynayabilir miyim birde hangisi daha rahat fiyat sorun...
  8. A

C++ ilgili genel soru

Merhabalar ben c++ ile hile yazmak istiyorum ama bazı derslere baktığımda nesneye yönelik ve algoritmaya yönelik olarak 2 ye ayrılıyor bunlardan hangisini öğrenmem lazım öğrendikten sonra nasıl ilerleyebilirim
  9. A

Siteme açılış efekti ekleyince bütün yazılar sola kaydı

merhaba chat gpt den web sitem için açılış efekti kodu istedim fakat ekledikten sonra bütün her şey sola kaydı ve ekranın bir kısmında gözükmüyor artık yazılar
  10. A

Mouse pad ışık sorunu

Merhaba steelseries mousepadin ışıkların bir kısmı yanıyor bir kısmı yanmıyor
  11. A

alt tab atınca siyah ekran oluyor

merhaba oyun fark etmeksizin oyundan farklı bir şeye geçmek için alt tab attığımda siyah ekran alıyorum oyuna geçerkende siyah ekran oluyor nvidia ayarlarından tam ekran deyip gpu seçtim ekran kartı driverım güncel oyun çözünürlükleri pc ile aynı hz de aynı odaklanma yardımıda kapalı bir sürü...
  12. A

JavaScript kodu konsolda görünmüyor.

ben şimdi port ekleyemiyor muyum yada ekleniyorsa nasıl yapcam
  13. A

@mert1337 peki nasıl port tanımlayabilirim
  14. A

bunu nasıl yaparım
  15. A

onu nasıl halledebilirim
  16. A

5. video 3.dk 35. saniye
  17. A

yok sadece bu var
  18. A

bunu kastediyorsunuz demi
  19. A

Adamın yazdığına koda göre böyle olması lazım. 1689189664 bende böyle 1689189680 sağdaki görsel benim
Top Bottom