Arama sonuçları: *

1. Pen9uen

Hangi İnternet Servis Sağlayıcıyı Kullanıyorsunuz?

Türk telekom 35mb tarifesini kullanıyorum 5sene oldu sıkıntı yaşamadım mahallede fiber kabinler var mış bina içi tesisat cat5 kablodan yapılmış müşteri hizmetlerini aradığımda konuşabilecek muhattabım oluyor.
  2. Pen9uen

İnternetimdeki sorun

Hiç kullanan yoksa sıkıntı yeni binalar da alt yapı sorunu var.
  3. Pen9uen

İnternetimdeki sorun

Binan da internet kullanan var mı?? Adsl yada Vdsl olarak
  4. Pen9uen

İnternetimdeki sorun

Firma nedir Tarife kesin olarak nedir Bulunduğun binada yada mahallede fiber altyapı var mi??
  5. Pen9uen

Yardım Yeni taşındık 20 gündür internetimiz taşınmadı

Bina girişindeki telefon hatlarının olduğu kutuya bir bak senin adına etiket varmı var ise resmini çekip firmayla görüş ev içi bağlantıları Dsmart ekibi yapacak. Türknet YAPA hattı kullanabilirsen işe yaraya bilir kafam rahat olsun pahalı olması sorun degil dersen türk telekom san...
  6. Pen9uen

Yardım Modem kurulumu

Kullanıcı domain yazılış yerine dikkat et bazı markalı modemlerde domain gömülüdür bunu değiştirmek gerekiyor. Türk Telekom modemlerinde @ttnet kısmı gömülüdür bunu farklı firma linkini tıklayarak açmalısın ve kendi kullanıcı domain yani ........@ttnet olarak kaydetmelisin.
  7. Pen9uen

Anime öneresi

Slam dunk olabilir.
  8. Pen9uen

Donanım Arşivi Forum Mobil Uygulaması

Mantıklı bir konu
  9. Pen9uen

Dota2 Oynayan Var mı?

Alışmış kudurmuştan betermiş alıştık artık. LoL' e alışamadık malesef.
  10. Pen9uen

Dota2 Oynayan Var mı?

Emin ol bırakamayacaksın 2tane çocuğum var onlarla zaman geçirmek zorunda olduğum için giremiyorum girince 8 saate kadar oyunda kalıyorum büyük dert yâni bekarliktan kalma 2800 oyun saatim var arada sigara gibi aklıma geliyor ve içim içimi yiyor.
  11. Pen9uen

Dota2 Oynayan Var mı?

Kesinlikle fakat dereceli maçlara keyfi giren oyuncular işini ciddiye alanları bezdirdiği için azalma var biraz. Diğer sıkıntı ücretli içeriklerin artması ilk zamanlar international kitabı ve skill ler ücretliydi.
  12. Pen9uen

Dota2 Oynayan Var mı?

Yıllar yıllar önce arkadaşlar dota ve warcraft oynarken dalga geçip cs 1.5 oynuyorduk şimdi halimize bak ???
  13. Pen9uen

Dota2 Oynayan Var mı?

Denedim fakat Dota2 den sonra sevemedim biraz yapmacık geldi.
  14. Pen9uen

Dota2 Oynayan Var mı?

Merhaba DoTa2 oyuncusu varmı acaba?
  15. Pen9uen

8 GB Ram Yeterli mi?

Yeni nesil oyunlarda ram yüksek kullanıyor 16 gb uygun bütçen varsa Donanım arşivi youtube kanalında bununla ilgili video mevcut.
  16. Pen9uen

Asus Prime B450M-K

ASUS TUF B450-PLUS GAMING AMD B450 incele ben arada kaldım tuf serisi aldım RGb takıntısı varsa mevcut. Memnun olarak kullanmaktayım.
  17. Pen9uen

Yardım gencler elimde cok dandik bir pc var

Selâmlar Bende aynı sıkıntıdaydım AMD Fx 6300 işlemci HD 6670 ekran kartı asus m5a97 ana kartim vardı sıkıntılı bir süreçten sonra Abdullahın sistem videosuna bakarak Ryzen 5 1600x 2. Nesil olanı Tuf gamin plus 670nitro plus 4 gb ile yeniledim gayette memnun olarak kullanmaktayım.
Top Bottom