Arama sonuçları: *

1. T

DA GT2 Vento vg05f Kasası Hakkında

Güncel...
  2. T

RX 6600 Grafik Problemi

Merhaba, DA-GT2 sistemini almıştım asus rx 6600 dual ekran kartı var. İşlemci i3 12100f, psu 550W. Battlefield 1 oyununda özellikle su yansımalarında bazı hatalar mevcut. Ekran görüntüsünü bırakıyorum. Sudaki şeyler ot değil, deniz orası aslında. Yansıma onlar ama çok rahatsız edici şekilde...
  3. T

27'' 2K monitörü 1080p kullanmak

Merhaba, elimde LG 27" 27gn880-b modeli 27'' monitör var. Aldığım sistem 2K verebilecek kapasitede değil, monitörü daha önceden almıştım. Monitörün dokümantasyonunda aşağıdaki gibi bir tablo buldum. Anladığım kadarıyla 1080p destekliyor. 1080p ayarı için ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu yoksa...
  4. T

Eski Laptoptaki Windows 10'u Yeni Bilgisayara Taşımak

Merhaba, eski laptopumda kurulu Windows 10 var. Laptopu alırken satıcı mağazada Windows 8 kurmuşlardı sanırım sonra ben gelen updateler ile Windows 10'a yükselttim. Şu an yeni bir desktop bilgisayar alıyorum. Eski laptoptaki lisansımı bu bilgisayarda kullanabilir miyim acaba? Bilgi verirseniz...
  5. T

Bayramdan sonra yeni DA F/P sistem 🔥

Öneriniz var mıdır peki adaptör için?
  6. T

Bayramdan sonra yeni DA F/P sistem 🔥

Bu tür sistemlerde Wi-Fi alıcısı oluyor mu acaba, bilgim yok da. Ethernet kablosu çekmeyeceksek ekstra adaptör mü almak gerek?
  7. T

Donanım arşivi sistemi almamız nasıl kolaylaşır?

EFT ile ödeme imkanı oluyor mu peki?
Top Bottom