Arama sonuçları: *

1. K.Kaan

Monitörün karıncalanma sorunu

Sorun monitörümdeymiş. Msi servisine gönderdim. Değişim/İade raporu düzenlediler. Monitörü iade ettim.
  2. K.Kaan

Monitörün karıncalanma sorunu

Sorunu çözebildniz mi hocam? Sorun ekran kartından, hdmi ve dp kablodan veya kasanın bütününden olmadığı kaantine vardım. Çünkü bütün hepsini farklı şekilde denedim. Monitörden oluyor. Ama tahminimce elektiriksel bir sorun. Çözebildiyseniz cevap verirseniz sevinirim.
  3. K.Kaan

Ekranda anlık çizgisel parazit, karıncalanma, çizgisel bozulmalar

Oyunda , nette dolaşırken çizgisel parazitler anlık olup kayboluyor. Ekran kartım zarar mı görmüş ? Toplasan 55-60 derecelerde, (Hotspot 70-75 derecede) 15-20 gün süreyle mining yaptım. Buna bağlı olmuş olabilir mi ?
  4. K.Kaan

Msi optix mag274r2 almayı düşünüyorum alınır mı?

Hayır dostum herhangi bir sorun yok.
  5. K.Kaan

MSI Afterburner Ayarlarının Ekran Kartına Bir Zararı Olur mu?

Yani Memory Clock değeri 0 iken 50,100,150,200 diye her mining yapmaya başlarken artır mı diyorsun yani ? Hazır değerim var ve bu bir slota kayıtlı. +850Memoryclock -520coreclock şeklinde. Bunu hazır slot olarak her sefer açıp mining yapıyorum. 1623356991 ?
  6. K.Kaan

MSI Afterburner Ayarlarının Ekran Kartına Bir Zararı Olur mu?

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Mining öncesi MSI Afterburner ile OC ayarlarını bir slota kaydettim. Normalde Memory Clock ayarını belli bir değere (örneğin +750) ayarına direk aldıktan sonra, +50 olarak yavaş yavaş yükseltmenin gerektiğini okudum. Sonuç olarak mining öncesi 0'dan 750 olarak...
  7. K.Kaan

Msi optix mag274r2 almayı düşünüyorum alınır mı?

Kardeşim 15-20 gün önce aldım monitörü. İlk izlenimim ve memnuniyetim çok iyi. Öncelikle MSI kalitesini konuşturuyor bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ayrıca OSD yazılımı kullanışlı. Renkleri, GSYNC uyumu ve duruşu on numara. Tek eksisi önceki monitörüm de kavisli idi bana göre kavisli olsaymış...
  8. K.Kaan

Korsan oyunculuk Kul hakkı sayılır mı?

Zaten 20 TL'lik oyunun crack halini indirip, hatalarıyla vs. uğraşmayı göze alıp boş iş yapanlar yürüsün gitsin. 20 TL için crack indirenlere Allah akıl versin.
  9. K.Kaan

10. K.Kaan

Crack oyunların yüzde 80'inde ilerleyen bölümlerde ekran gitmesi, ses veya altyazı problemleri gibi bir sürü hata alınabiliyor. Fakat orjinal oyunlarda oyunun genel kaynağındaki hatadan ziyade böyle sorunlarla karşılaşmazsın. Crack oyun ve orjinal oyun zaten aynı seviyede değil. Yani aynı ürünü...
Top Bottom