Arama sonuçları: *

1. F

Hdr sonrası görüntü kopması

Arkadaşlar merhaba bugün lg monitör aldım kurdum gayet iyi kullanıyordum sonra windows ayarlarından hdr yi aktif ettim. Ettikten sonra görüntü gitti ve hala yok. Çözümü nasıldır
  2. F

Game garajın kargolaması nasıldır?

1650S stokta yok gözüküyor şaka gibi
  3. F

Yok benim alacağım modelde herhangi bir değişiklikleri yok aynı model anakartlar fakat markaları farklı her hangi bir mhz farkı yok
  4. F

Game garaj pollux 3 tnb ve 3tn

Hangi modeli almalıyım sizce ekran kartım nvdia olsun istiyorum
  5. F

pollux serisinden 3tnyi almayı düşünüyorum.Biostar anakartlı olan 100tl daha ucuz pek bir fark yaratır mı asus olması.
  6. F

çok hızlı olduğunu ve güvenilir olduğunu duydum bende sipariş vericem fakat anakart seçiminde kararsız kaldım.
  7. F

Game garaj pollux 3 tnb ve 3tn

Beyler yarın bilgisayarın siparişini vericem fakat iki model arasında kaldım. İki model arasında tek değişiklik ana kartlarının markaları bilgilendirirseniz sevinirim. İkisinide ekran kartını super yaparak alıcam. https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3tn/...
  8. F

GameGaraj parçalı ödeme yaptım ama bana mail vs. gelmedi?

Ben şuanda parçalı ödeme yapamıyorum. Site ödemelerin karışmaması için sipariş numaranızı doğru giriniz diyor fakat doğru girdiğim zaman bir sonraki adımda sipariş numaram değişiyor anlayamadım yarın müşteri hizmetlerini arayacağım sanırım.
  9. F

Gamegaraj Çöktü mü?

Arkadaşlar siteden alım yapan oldu mu ben parçalı ödeme yapıcam oraya kadar geliyorum fakat sonrasında hata veriyor
Top Bottom