Neler Yeni

Game garajın kargolaması nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ömer Buğra Yurtçu
game garajdan sistem sipariş vermeyi düşünüyorum acaba ekran kartını ayrı mı gönderiyorlar

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku
inno3d GTX 1650 dışında hepsini demonte gönderiyorlar.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
game garajdan sistem sipariş vermeyi düşünüyorum acaba ekran kartını ayrı mı gönderiyorlar
1650 harici tüm ekran kartlarını ayrı gönderiyorlar parça kutularının olduğu kutuda ekran kartında gönderiyorlar

fantirua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emir çaylak
çok hızlı olduğunu ve güvenilir olduğunu duydum bende sipariş vericem fakat anakart seçiminde kararsız kaldım.

Khrati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Erol Yaşar ÇINAROĞLU
çok hızlı olduğunu ve güvenilir olduğunu duydum bende sipariş vericem fakat anakart seçiminde kararsız kaldım.
anakartı güzel +200 verip asus dragon alabiliyorsan al derim. biostarın biosu biraz karışık

fantirua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emir çaylak
pollux serisinden 3tnyi almayı düşünüyorum.Biostar anakartlı olan 100tl daha ucuz pek bir fark yaratır mı asus olması.

Khrati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Erol Yaşar ÇINAROĞLU
https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5an/
ben 2700x yapıp ram 8gb 3200 1650s aldım
aldığımın ertesi günü sabah 8.35 de kargoya vermişlerdi. Ekran kartı demonte kasanın üstünde geliyor. Güzeldi sitelerindeki canlı desteğede kolayca ulaşıp derdinize derman bulabilionz
Mesaj otomatik birleştirildi:

pollux serisinden 3tnyi almayı düşünüyorum.Biostar anakartlı olan 100tl daha ucuz pek bir fark yaratır mı Asus olması.
yo çok yaratmaz ama dediğim gibi benim aldığım modelde asus dragon +200dü 4600mhz çıkıyordu sadece

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben geçen ay sipariş verdim.Sipariş verdiğim gün kargoya verildi.3. veya 4. gün elimdeydi yanlış hatırlamıyorsam.Hepsi tek kargo ile geliyor.Ekran kartı kendi kutusunda açılmamış bir şekilde kutunun içinde mevcut.Onu siz takıyorsunuz.

fantirua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emir çaylak
Yok benim alacağım modelde herhangi bir değişiklikleri yok aynı model anakartlar fakat markaları farklı her hangi bir mhz farkı yok

Khrati

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Erol Yaşar ÇINAROĞLU
Yok benim alacağım modelde herhangi bir değişiklikleri yok aynı model anakartlar fakat markaları farklı her hangi bir mhz farkı yok
yok pek bir şey değişmez ozaman ekstra 100tl marka ismine verilmez şahsen

Top Bottom