Arama sonuçları: *

1. mustafaeray55

Yardım Steelseries Arctis 1 Wireless Mikrofon Boğukluğu

Arkadaşlar selam kulaklığımın mikrofonu karşıya sesi boğuk iletiyor. Engine de herhangi bir sıkıntı göremedim. Kulaklığı kullanan 2 arkadaşımda sıkıntı yok acaba bilgisayarımdan kaynaklı bir sorun mudur yoksa kulaklıkta olan bir problem midir yardımcı olur musunuz?
  2. mustafaeray55

Arctis 1 Wireless Mikrofon Boğuk

Arkadaşlar selam, arctis 1 wireless bugün elime ulaştı discorddaki 2 arkadaşım da arctis 1 wireless kullanıyor. Bugün onlarla konuştuğumda sesimin boğuk geldiğini söylediler. Aynı şekilde TS3 deki arkadaşlarım da sesimin boğuk geldiğini söyledi. Steelseries Engine üzerinden bir hata göremedim...
  3. mustafaeray55

Oyunlarda siyah ekran

Arkadaşlar selam, bilgisayarımda bazen bir sıkıntı yaşıyorum bu çok sinir bozuyor ve ansızın oluyor. Normal masaüstünde vs. takılırken bir sıkıntı yok fakat oyuna girince siyah ekran oluyor oyunun ekranı bir geliyor bir gidiyor ve bu sadece oyunlara girdigimde oluyor. Bunun tek çözümü de pc ye...
  4. mustafaeray55

RYZEN 5 3600X SICAKLIĞI DÜŞÜRME VE SOĞUTUCU ÖNERİSİ

Bende 3600 var stok soğutucu kullanıyorum. Boşta 65 70 derecede geziyordu. Bios tan voltaj düşürdüm. Normalde Auto da idi, görev yöneticisi performans bölümünden baktıgımda 4.0ghz falan gözüküyordu. Biostan 3.6 ya düşürdüm ve sorunum düzeldi. İnternetten veya biliyorsan biosundan voltaj...
  5. mustafaeray55

Bilgisayar fanları

Silent modda sürekli çalışmayacağını biliyorum işlemci sıcaklığına göre yükselir yavaşlar evet fakat bunun sürekli azalıp artması beni çok endişeye sokuyor. Dediğiniz uygulamayı indiriyorum. 1592176335 indirdim ve 65 in aşağısına indigini göremedim. Sürekli 66 - 67 - 74 - 75 olup duruyor...
  6. mustafaeray55

Öneri TWİTCH Bitrate ayarı nasıl yapılır ?

dediğim gibi 6000 bitrate fazlasıyla yeter fakat 1080p vermeni önermem. Max. 900p60fps vermelisin bence.
  7. mustafaeray55

Öneri TWİTCH Bitrate ayarı nasıl yapılır ?

6000 bit rate verebilirsin ama o çok fazla kaçar. Mesela 720p60fps için 2500 - 3000 gayet ideal. 900p60fps için 4000 veya 5000 arasında yapabilirsin belki o bile fazla gelebilir.
  8. mustafaeray55

Bilgisayar fanları

Arkadaşlar selamlar beni belki speedfan ayarları sormamdan dolayı biliyor olabilirsiniz. Bir arkadaş AI Suite 3 ü önermişti öncelikle ona çok teşekkür ederim istedigime ulaştım fakat bilgisayarımda bir sorunla karşılaştım. Bilgisayarı incehesap üzerinden aldım. Özellikleri imza bölümümde...
  9. mustafaeray55

SpeedFan Hakkında

teşekkür ederim hemen deniyorum. 1591712112 Öncelikle çok teşekkür ederim işe yaradı fakat bir sorum daha olacak. Acaba fan hızının bir yükselip bir azalması normal mi? 300rpm de dönerken 1000 e falan çıkıyor
  10. mustafaeray55

SpeedFan Hakkında

Selamlar bu konu üzerinde çok başınızı ağrıttım biliyorum bunun için özür dilerim. SpeedFan a girince hiçbir şekilde fan ayarı yapamıyorum. Anakart a baktıgımda kasanın 4 fanı da tek bir kablo üzerinde birleştirilip anakarta monte edilmiş. Bios tan bakınca CHA_FAN bolumune giriyorum fakat pek...
  11. mustafaeray55

Valorant Oynatır mı?

Oynatır
  12. mustafaeray55

Acer KG241QS sizce nasıl monitör

1500tl ye TN panel almanı hiç önermem. https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g24c4-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-hbv00000ocr45 buna bakabilirsin.
  13. mustafaeray55

Fanlarım Çok Hızlı Dönüyor

Selamlar, bu sorun hakkında bir sürü konu açtığımı biliyorum öncelikle özür dilerim. Dün @Chry ile bu konu üzerinde konuştugumuzda fanları anakarttan kontrol etmemi önermişti. Kasa da bulunan 4 fan da tek bir kablo da birleştirilip "Asus B450M Dragon" anakartımda bulunan CHA_FAN pinine bağlı...
  14. mustafaeray55

7500 TL - Aklımda görseldeki PC var. Sizin fikirleriniz nedir? Yardım eder misiniz?

Ssd yi 480 e düşürebilirsin onun haricinde gayet güzel bir sistem şimdiden hayırlı olsun :)
  15. mustafaeray55

PC toplama

Herhangi bir uyumsuzluk göremedim kaç tl ye toplayacaksın?
  16. mustafaeray55

Sistemde neleri değiştirmeliyim? Yorumlarınızı bekliyorum

SSD yi Adata dan Toshiba ya çekersen daha iyi olur. Ekran Kartı 1050ti yerine rx 570 - rx 580 olsa gene daha iyi olur. Çoğu kişi bunları yazmış zaten :D Monitör'e gelecek olursak çok yüksek bir sistem olmadıgı için sana benim monitörümü önerebilirim. AOC G2590VXQ 1Ms 75Hz bir Monitör...
  17. mustafaeray55

Gta 5 30 fps de tıkanma

off yapman daha iyi olur
  18. mustafaeray55

Klavye, Mouse ve Mouse Pad

Klavye nin basım hissiyatı(sert olunca bir o kadar sıkıntı çıkartıyor) , mousepad in dikiş,malzeme kalitesi, mouse in dpi,ergonomi kalitesi. 1591229164 + olarak @xSkynel in dediği gibi mouse da makro tuşlarını önemseyen insanlar var.
  19. mustafaeray55

Gta 5 30 fps de tıkanma

vsync i half yapmış olabilir misin? 1591228948 ben vsync i half da unuttuğum da 31 fps alıyordum o yüzden sordum
Top Bottom