Neler Yeni

Klavye, Mouse ve Mouse Pad

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
Bunları neye göre alıyorsunuz ne işinize yarıyor benim özellikle dikkat ettiğim bir şey yok çünkü.
Tamamen bilgi edinme amaçlı açmış olduğum bir konu.
Kullandığım ekipmanlar;
Klavye: Piranha marka ışıklı mışıklı klavyesi A101 e gelmişti 40TL idi aldım güzel gözüküyordu :D ÜRÜN LİNKİ
Mouse: Logitech G300s fonksiyon tuşları ve oyun odaklı bir mouse olduğu için almıştım hoş duruyordu. ÜRÜN LİNKİ
Mouse Pad: 40x30 cm 32TL lik bi tane mouse pad :D ÜRÜN LİNKİ

Kullandığım ürünlerdende gayet memnunum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,735
İsim
Eren Yeager
Mouselari sensorlerine ve bazen makro tuşlarına göre aliyoruz
Mousepadleri masamız pürüzlü ve mouse icin değilse aliyorzuz gaming tarafinsaysa speed ve control mousepadler var genelde speed moba tarzı control FPS tarzı oyunlarda kullanılır
Klavye bana göre biraz görüntü zevk için gibi geliyor ama onunda illa bir şeyi vardır bir bilgim yok yalanım olmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mustafa Eray AKIN
Klavye nin basım hissiyatı(sert olunca bir o kadar sıkıntı çıkartıyor) , mousepad in dikiş,malzeme kalitesi, mouse in dpi,ergonomi kalitesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye nin basım hissiyatı(sert olunca bir o kadar sıkıntı çıkartıyor) , mousepad in dikiş,malzeme kalitesi, mouse in dpi,ergonomi kalitesi.
+ olarak @xSkynel in dediği gibi mouse da makro tuşlarını önemseyen insanlar var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Kanka klavyede çok fark olur mu bilmem.
Farem kendimi bildim bileli logitech M185. Değiştirmeyi denedim ama olmadı. İyi veya kötü demeyeceğim, benim için yapılmış gibi :D (elimiz alışmış 1000dpi a)
mouse pad tercihim bilen bilir 10 Türk gencinden 7sinin bir zamanlar kullandığı, en azından denediği efsane mouse+mouse pad paketinin mouse padi. En az 5-6 yıllık, baya eskidi, yenisi alayım diyorum fakat tekli satılmıyormuş sanırım.
6.jpg

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka klavyede çok fark olur mu bilmem.
Farem kendimi bildim bileli logitech M185. Değiştirmeyi denedim ama olmadı. İyi veya kötü demeyeceğim, benim için yapılmış gibi :D (elimiz alışmış 1000dpi a)
mouse pad tercihim bilen bilir 10 Türk gencinden 7sinin bir zamanlar kullandığı, en azından denediği efsane mouse+mouse pad paketinin mouse padi. En az 5-6 yıllık, baya eskidi, yenisi alayım diyorum fakat tekli satılmıyormuş sanırım.
6.jpg
Harbi şu mouse ve mouse padi kullanmayan nadir kişilerdenim galiba :D

+ olarak @xSkynel in dediği gibi mouse da makro tuşlarını önemseyen insanlar var.
Tamamen kişisel zevkler anladığım kadarıyla.

Mouselari sensorlerine ve bazen makro tuşlarına göre aliyoruz
Mousepadleri masamız pürüzlü ve mouse icin değilse aliyorzuz gaming tarafinsaysa speed ve control mousepadler var genelde speed moba tarzı control FPS tarzı oyunlarda kullanılır
Klavye bana göre biraz görüntü zevk için gibi geliyor ama onunda illa bir şeyi vardır bir bilgim yok yalanım olmasın
Kişinin kullanımı şekline bırakılmış ekipmanlar diyebiliriz o halde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Bir de yaklaşık 1 yıl önce Denizli'de bir internet kafeye oturdum. Hesabı öderken razer goliathus baskılı mouse pad sattıklarını gördüm. 90x30lukları 30tl küçükleri ise 10tlydi. Cebimdeki son 10tlyi buna harcayıp eve sırıta sırıta gittim. Allah var çok güzel mouse pad

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
Bir de yaklaşık 1 yıl önce Denizli'de bir internet kafeye oturdum. Hesabı öderken razer goliathus baskılı mouse pad sattıklarını gördüm. 90x30lukları 30tl küçükleri ise 10tlydi. Cebimdeki son 10tlyi buna harcayıp eve sırıta sırıta gittim. Allah var çok güzel mouse pad
Hayırlı olsun reis iyi kar etmişsin şimdi ne kadar pahalandı onlar :D

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,735
İsim
Eren Yeager
Harbi şu mouse ve mouse padi kullanmayan nadir kişilerdenim galiba :D

Tamamen kişisel zevkler anladığım kadarıyla.

Kişinin kullanımı şekline bırakılmış ekipmanlar diyebiliriz o halde.
Bende çocukluğumdan beri on yargiliyim mousepadde çünkü çocukken kullanırken hep kayardi mousepad sinir olurdum şimdi daha cuma sipariş verdim bekliyorum ilk defa deniyecegim 😂

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
Bende çocukluğumdan beri on yargiliyim mousepadde çünkü çocukken kullanırken hep kayardi mousepad sinir olurdum şimdi daha cuma sipariş verdim bekliyorum ilk defa deniyecegim 😂
Önceden kullandığım mouse pad 22x25 falandı köşeleri çıkıntılıydı benim el zaten kaç santim :D mouse pad kayboluyordu yenisini aldım 5 gün olmadı 40x30 çok memnunum linki konu girişinde var :D

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,735
İsim
Eren Yeager
Önceden kullandığım mouse pad 22x25 falandı köşeleri çıkıntılıydı benim el zaten kaç santim :D mouse pad kayboluyordu yenisini aldım 5 gün olmadı 40x30 çok memnunum linki konu girişinde var :D
Steelseries qck aldım dostum onu bekliyorum 😂

Railof

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan Semih ERTÜRK
Top Bottom