Arama sonuçları: *

1. Mehmet Ali KISA

Yardım Laptoptaki bir donanımın sürücüsünü bulamıyorum

Herkese selam, Donanım kimliği PCI\VEN_8086&DEV_A77D&SUBSYS_8BBE103C&REV_01 olan şey her neyse, aygıt yöneticisinde sürekli sarı dikkat işaretiyle çıkıyor ve bir türlü ne olduğunu bulamıyorum. Bu konuda desteğinizi rica ediyorum :)
  2. Mehmet Ali KISA

İnceleme Rampage Ultimate KB-R96 Optik Mekanik Klavye

Uzun zaman sonra bu incelemeyi bulmuş olman beni aşırı şaşırttı :D teşekkür ederim; aynı şekilde ben de klavyeyi kardeşime saldım, hâlâ sorunsuz kullanıyor
  3. Mehmet Ali KISA

Öneri Canlı yayınlar için F/P Android tablet arıyorum

Tamamdır, teşekkürler :)
  4. Mehmet Ali KISA

O zaman tamam :) Var mı bilhassa üzerinde durduğun bir model önerin?
  5. Mehmet Ali KISA

APK kurma falan da yapacağım :D Eğer huawei tabletler destekliyorsa olur, yoksa geçerim büyük ihtimal
  6. Mehmet Ali KISA

Vallaha yurt dışı hiç karıştırmak istemiyorum usta, burdan almaya niyetliyim
  7. Mehmet Ali KISA

Başta da dedim, şu an belli bir bütçem yok; önerilerin sıklığına göre kendimi ayarlamaya çalışacağım 1683752961 Ekran boyutu olarak bir kıstas belirlemedim, ama tazeleme hızı yüksek olursa tadından yenmez :)
  8. Mehmet Ali KISA

Kankalar selamaleyküm, şu an için belirli bir bütçem olmamakla birlikte amatör olarak spikerliğe başlayacağım. Hem günlük kullanımda beni mutlu edecek, hem de yayın içi verileri ve istatistikleri takip ederken beni destekleyecek bir tablete ihtiyacım var. KRİTERLERİM: 1- Android olması 2- Çok...
  9. Mehmet Ali KISA

Öneri "BUZ GİBİ" çalışan bir oyuncu notebook arıyorum

Teşekkürler reis çok sağol :) Vakti geldiğinde o zaman yine rahatsız ederim seni
  10. Mehmet Ali KISA

Masaüstü canavar gibi de depremde devrildi, kasanın ayaklarından biri kırıldı, monitörde de çatlamalar oldu; onarıma göndereceğim ikisini de, laptopu da çalışıp para biriktirerek alacağım, nokta atış yapmak istiyorum
  11. Mehmet Ali KISA

Teşekkürler, bayağı bir seçenek var içlerinde :D Şahsen birini seçsen tercihin hangisi olurdu?
  12. Mehmet Ali KISA

Biraz daha alt bütçede önerin var mıdır?
  13. Mehmet Ali KISA

Kendim bir sistem topladım parçalar uyumlu mu?

Aynen böyle ilerlersen daha mantıklı olabilir
  14. Mehmet Ali KISA

Halihazırda soğutucum var ekstradan, fakat o bile eski cihazıma yetemediği için çok çok imtina ederek cihaz bakınıyorum 1680559763 Hangisinin soğutma performansı önde peki?
  15. Mehmet Ali KISA

Kendim bir sistem topladım parçalar uyumlu mu?

Apu toplamaya niyetlisin herhalde, şu an parçalarda bir uyumsuzluk görmedim şahsen
  16. Mehmet Ali KISA

Halihazırda zaten masaüstü bilgisayarım var, ama öğrenciyiz malum; mobilite için laptop bakınmak zorundayım :) 1680559378 Maximum 40 bin desem olur mu?
  17. Mehmet Ali KISA

Önerilerin neler peki, gösterir misin?
  18. Mehmet Ali KISA

aga uçmayın dedim ama :D
  19. Mehmet Ali KISA

Selamaleyküm kankalar, daha önceki dizüstü tecrübelerimden dolayı sütten çok fazla ağzım yandı (drop, ısınma vs.); artık bu konuda çağ atlamak istiyorum. Orta ve üst segment bir ekran kartına, besleyebilecek yeterli bir işlemciye sahip, ve buna rağmen "BUZ GİBİ" çalışan bir oyuncu laptopu...
Top Bottom