Arama sonuçları: *

• Users: meker
  • Order by date
  1. M

3060ti veya 3070ti sistem önerisi ?

Arkadaşlar merhaba 3060ti veya 3070ti fiyat/performans hazır sistem önerileri istiyorum şu son zamanda. Şimdiden Teşekkürler.
  2. M

Ucuz 240hz Monitör Tavsiye ?

Arkadaşlar 12.11.2022 tarihi itibariyle ucuz ve rakiplerine kıyasla avantajlı 240hz oyuncu monitörü tavsiyelerinizi bekliyorum.
  3. M

Steelseries yılbaşı paketi alma?

Kanka bilmiyorum işte bilen biri var mı diye sordum steelseries instagram sayfasında paylaşmış. Ben Amazon’dan kulaklık siparişi verdim tahmin etmiyom ama yılbaşı içeriği olacağını.
  4. M

Steelseries yılbaşı paketi alma?

Arkadaşlar herkese merhaba. Steelseries'in yılbaşı paketine nasıl sahip oluyoruz. Yeni sipariş verdiğimiz ürünler yılbaşı paketli mi oluyo bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  5. M

Maximum 2500₺ en iyi sistem tavsiyesi !!!

Arkadaşlar özellikle CS:GO sonra PUBG için şu anki dolar kuru ile sistem tavsiyesi verebilir misiniz ?
  6. M

Windows 10 Güncelleme!!!

Teşekkürler.
  7. M

Windows 10 Güncelleme!!!

Aynen. Peki tam tarih belli mi ?
  8. M

Windows 10 Güncelleme!!!

1) Bu yeni gelen 2004 güncellemesi ne zaman herkese açılacak ? 2) Şimdi yüklesem sıkıntı yaşatır mı ?
  9. M

Vatan B450M-K İndirimi 500 TL

.
  10. M

Monster notebook prize takılı değilken!!!

Kullandığım programlar Solidworks, AutoCad ve SiemensNx bu programlar için maç tercih edemezdim. Ama diğer Photoshop tarzı programlar için dediğin çok doğru. ??
  11. M

Kanka asıl amacım pildeyken işlemci gücünü arttırmak dediğin şekilde zarar vermez ama bi fayda da sağlamıyor.
  12. M

Ya normal notebooklarda sıkıntı yaşatmıyor programlar ama pildeyken işlemci hızı düşük çalıştığından rahatsız ediyor beni. Çünkü çok kasma var.
  13. M

Kanka şimdi performans amaçlı notebook olduğu için priz şart aslında. Dediğin yöntemi denedim internette forumlara baktım servisi aradım ama çözüm bulamadım. Zarar vermek de istemiyorum cihaza.
  14. M

Öneri #EvdeKal Film-Dizi Önerisi

Abi kesinlikle The Platform filmini izlemenizi tavsiye ediyorum biraz psikolojik olarak sıkıntı yaşadım doğruya doğru ama güzel film.
  15. M

Şimdi sıkıntım şu ⤵ Prize takılı değilken düşük hızda çalışıyor (pil ömrü uzun olsun diye) ama kullandığım çizim ve tasarım programları yavaş ve takıla takıla çalışıyor. Peki OverClock yapma şansım veyahut başka bi türlü bu sorunu nasıl çözebilirim.
  16. M

3 Günde 8000 Üye Olduk ve Forumumuza Saldırdılar!

Allah sayımızı arttırsın abi. Böyle devam (y)
  17. M

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

Valla kardeşim bende o konulardan muzdarip oldum bi kaç yıl. Ama okuduğum bölümde kesinlikle performanslı bi PC’ye ihtiyacım vardı ve alındı. Böyle bir sorunun veya sıkıntın varsa aç yoksa şu sıkıntılı zamanda aile reisinin hiçbir şekilde fayda sağlayacağını düşünmüyorum.
  18. M

Telekom cayma bedeli ödemeden internet hizmetini kapattıran var mı

Anladım kanka ama binadan daireye çekmek konusu hakkında bilgim yok sana yalan yanlış bilgi vermek istemem forumda bi arkadaşımız yazar elbet, yazmazsa bi araştır derim ben.
Top Bottom