Neler Yeni

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

Muho1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet Çobanoğlu
Maddi durumunuz kötü ise bence zorlama
Baban da ister istediniz alabillmeyi ama hayat şartları zor bence zorlama çünkü baban üzüle bilir alamıyorum die
Haydi Selametle

Fearlesss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Haktan
Takdir Teşekkürleri yığ önüne sonra önde elli lira paraların gerisi sahte olacak şekilde arka arkaya dizip önüne yığarsan 1 gün sonra bilgisayarı alacağından eminim

CeGe68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Cemal Geçgel
Instagram
cemalgecgel68
Steam
CeGe68
Yaz tatilinde çalışıp alabilirsin zaten ailen bu kadar istekli olup çalıştını felan görürse destek çıkar

d3sing3r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ibrahim eren yüzgeç
Dostum babadan babaya değişiklik gösterir. Benimki beni verim almak için toplamış. Sınava 1 ssenevmi verip alıştığım her şeyi bırakarak çalıştım başaramadım almadılar. Boş ümitler için okumamaya karar verdim. En iyisi çırak olarak başlayıp bir işte ustalaşmak :p

Oflu61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Emre bayraktar
10 Yıldır Yeni Pc İstiyorum Be Yardım Edin
Bende ikma etmekte zorladım ebayı ve uzakten eğitiöi bahame et babana hocaların bilgisayardan ödev verdiğini söyle bide 2. El letgoda çok uygun bilgisayarlar var hem ailenide zorlamamıl olursun

EmirhanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirhan Tanış
Taktir Al Knk Alır Bende Söylüyorum Zorluyorum İşe Yarıyo Gibi Ama Halaa Almadı

meker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mehmet eker
Valla kardeşim bende o konulardan muzdarip oldum bi kaç yıl. Ama okuduğum bölümde kesinlikle performanslı bi PC’ye ihtiyacım vardı ve alındı. Böyle bir sorunun veya sıkıntın varsa aç yoksa şu sıkıntılı zamanda aile reisinin hiçbir şekilde fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Ben de istiyorum 4. sınıftan beri şuan lise 1 deyim her sene takdir getir alacağım dedi yani babanın durumu var ise onla sözleş ders notlarım yüksek gelirse alıcak mısın de evet derse alır . Bide sürekli böyle pc toplama işleriyle uğraş seni farketsin napıyorsun dediğinde de hiç öyle hayal kuruyorum tarzı şeyler söyle baban duygulanır :) Kısaca duygu sömürüsü yap Varmı bu taktiği yapanlar :D ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yiğit Doğan
Abi yıllardır uğraşıyorum üniversite sınavım ar bu sene ilk defa pc sözü verdiler ama oda çok zer be ya :D benim pc de işte cs 30 fps mapde yırtıklar filan oluyo artık hayatımı bunla geçircem napalım :cry:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,552
Üyeler
154,612
Son üye
sekerlipencere
Top Bottom