Arama sonuçları: *

1. N

Valorant fps problemi

Merhabalar benim yaklaşık 10 senelik bir laptopum var eskiden valorantı rahat 60 fps oynuyordum sonra bi süre ara verdim şimdi tekrar girdiğimde savaş anında 15 fps anca alıyordum rame baktım normalde 6gb iken şimdi 3 gb gözüküyor 2gb kullanılıyor 1 gb boşta kalıyor acaba rame takviye yapsam fps...
  2. N

2. el pc satmak istiyorum fiyat belirleyemedim yardımcı olursanız sevinirim

İnternette tek tek araştırıp garanti durumlarına ve parçaların durumlarına göre kendin fiyat biçebilirsin
  3. ASUS LAPTOP

ASUS LAPTOP

ASUS marka laptop DAHA FAZLA FOTOĞRAF İÇİN ÖZELDEN YAZIN BURAYA YÜKLEYEMEDİM MALESEF Temiz kullanıldı ve kozmetik açıdan ağır deformasyon veya kırık gibi durumlar yok. Windows 8.1 kurulu İntel i5 3210M @ 2.5GHz İşlemci 6 GB Dual-Channel Ram ASUSTeK K55VJ Ana Kart İntel HD Graphics 4000 ve...
  4. N

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600lü APU sistem alınır mı ?

Bu 5600gnin internetteki bir çok game testlerini izledimde benim için gayet yeterli olduğunu gördüm 1000tl bile fazla vermeyi çok düşünmüyorum
  5. N

Öneri En İyi İnternet Sağlayıcısı Hangisi

Türknet der susarım.
  6. N

Linkini verdiğim sistem peki nasıldır ? Eksiklikleri veya şöyle daha iyi olurdu diyebileceğin parçası var mıdır ?
  7. N

R5 5600g alıp 8-9 ay sonra ekran kartı almak mı daha iyi olur yoksa i3 10105fli 6500xtli pc dizmekmi daha iyi olur ? Çünkü fiyat farkı yaklaşık 2-3k arası bu arada gerçekçi olarak arasındaki fark ne kadar olur acaba ? 1654459640...
  8. N

Yardım 2. El PC parça alım yapan varmıdır?

Fiyat nedir ? Detaylı yazarsan belki ben veya başkası alabilir reis
  9. N

Ekran kartlı öneren arkadaşlardan ricam acaba hangi parçaları almam doğru olur sadece ekran kartı ismi yazmışsınızda ben bu konularda pek bilgili değilim ne yazıkki ve hazır değilde toplama her parçayı 2. El veya indirimli almak istiyorumda
  10. N

Peki bu yazdığım parçalarla cidden fiyat performans mı yoksa bu fiyata şunları alıp daha iyi dizebilirsin diyecek var mı merak ediyorum veya bu parçalar uyumsuz felan olabilir mi ? Bu arada ck3 gibi bannerlord gibi yeni oyunlarıda oynamayıda düşünüyorumda rahat oynatır mı acaba ?
  11. N

5500-6000tl max ayırmak istiyorum ama ne kadar az harcarsam o kadar iyi :)
  12. N

Merhabalar ben Enes üniversite öğrencisiyim. Oynadığım oyunlar çok yeni nesil singleplayer değil çoğunlukla LoL, Cs-go, Valorant gibi oyunlardı ve emektar 10 yıllık laptopum idare eder fps seviyelerinde oynatıyordu şimdi ekran kartı arızalınca oyunları açmaz oldu. Bende şuan pc toplamayı...
Top Bottom