Arama sonuçları: *

1. E

Kontratlı Faturalı Hat İptali

Selamlar, bundan 10 gün önce Turkcell faturasız paketimi online işlemler üzerinden kontratlı faturalı pakete çevirdim fakat işler düşündüğüm gibi gitmedi ve gerek kalmadı. Henüz 14 gün olmadığı için bundan cayma hakkım var mı? Eğer cayma bedeli ödemeden bunu yapmam mümkünse nasıl yapabilirim?
  2. E

Samsung 860 Evo MZ-76E250 SSD H110M-D Anakart'a uyumlu mu?

Arkadaşımın elinde fotoğrafını koyduğum (Samsung 860 Evo MZ-76E250) SSD var, kendisi çok kısa bir süre kullandı. Benim bilgisayarımda ise 1 TB bir harddisk var. Anakartım da fotoğrafını koyduğum H110M-D. Bu SSD eğer anakartımla uyumlu ise bana ücretsiz bir şekilde (15 yıllık arkadaşım, aramızda...
  3. E

Fantastik kitaplar okumak boş bir iş mi?

Fantastik kitap okumak belli bir seviyeden sonra insana bir şey katmıyor olabilir. Varsın, katmasın. Sinemaya gitmek, televizyon izlemek, film izlemek de katmıyor. Hobi olarak düşünebilirsin. Ben de bol bol fantastik okudum zamanında, 0 pişmanlık. Diğer kitaplara çok önyargı ile yaklaşma sadece...
  4. E

ASUS TUF Gaming M3 ?

Teşekkürler, sanırım alacağım. 1674073609 Teşekkürler, sanırım alacağım
  5. E

Comnet vs Gıbırnet vs Netspeed (ISS)

Türknet zamlarından sonra Gıbırnet'e geçmiştim ben de, yaklaşık 6 ay oldu sanırım. Genel arızalar (çoğu firma Türk Telekom altyapısını kullandığından dolayı, TT altyapısıyla internet veren firmaların genelinde yaşanan arızalar) dışında tek bir kez 5-6 saat civarında internet kesintisi oldu. Ara...
  6. E

ASUS TUF Gaming M3 ?

Programlanabilir makrosu var farenin. Logitech'in yazılımı bu konuda çok rahattı. Asus'un ki nasıl, kullanımda sıkıntı çıkarıyor mu? Bir de g300s beni 6-7 yıl idare ettiğim için çok memnunum, bu da uzun süreli olur mu acaba?
  7. E

ASUS TUF Gaming M3 ?

Anladım, kronik mi acaba? Bu fiyat bandında başka bir öneriniz var mı?
  8. E

ASUS TUF Gaming M3 ?

Merhaba, alternatifleri neler acaba? 1674013151 Uzun süredir haberim var ama bu mouse şu an 250 lira, aradaki fiyat farkı benim için çok.
  9. E

ASUS TUF Gaming M3 ?

Selamlar, yaklaşık 6-7 yıldır Logitech g300s kullanıyorum ve inanılmaz memnunum fakat ufak ufak arıza vermeye başladı. Çok memnun olduğum için tekrar aynısını alayım dedim fakat zamanına 80 liraya aldığım içinde sticker, mouse pad vs. paketi olan mouse 500 lira civarında. Daha düşük bütçeli bir...
Top Bottom