Neler Yeni

Comnet vs Gıbırnet vs Netspeed (ISS)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bu biraz fazla olabilir ancak bu ücreti ödeyen sitelerinde bu işten zararı olmaz bence, müşterisini önemsediğini gösterir bence.
Adam diyor ki zaten benim kendi müşteri talep sistemim var. Niye ekstra para vereyim?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
4-5 aydır netspeed kullanıyorum memnunum, paket 100Mbps. Fatura tutarlarınıda bıraktım aşağı,
1674040888842.png

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Netspeed kullanıcısıyım asla önermiyorum.

Yaklaşık 3 ay önce kendilerine geçiş yaptım 86 Mbps hız alabileceğimi söyledikleri için geçiş yapmıştım.

Hız konusunda sıkıntı yaşıyorum şuanda 46 down 5.6 upload ancak alıyorum
Kendileri ile konuşuyorum maximum 50 verebiliriz diyorlar fakat onu bile veremiyorlar.
İlk başta 86 dediniz diyorum hattınız öyle gösteriyor fakat şuan veremiyoruz diyorlar.
İlk haftasında benim iç hatlarım bozuk diyerek yeni tessisat çektirdiler hiçbirşey değişmedi.

Bende islere zam gelmesini bekliyorum zamların göre farklı firmaya geçicem aklımda Comnet var.

frix

80+
Bütçe sorunu yoksa Türknet'e geçmelisiniz, listede Türknet'e kafa tutabilecek bir sağlayıcı yok. Fiyat açısından baksaydınız daha küçük sağlayıcıları düşünme sebebinizi anlayabilirdim. Hizmet, teknik destek, yurtdışı çıkışlarının kalitesi gibi her noktada Türknet yatırımlarıyla çok daha üstte. DSL altyapıda, Telekom dışındaki her sağlayıcı size sorun yaşatır. Bu noktada ise hangi sağlayıcı en az sorun yaşatır şeklinde sormalısınız. Buna göre de, altyapısal sorunlarda TT üstündeki baskısı daha etkili olduğundan en iyi sonucu Türknet verecektir.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,653
İsim
.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Birol azak
2 yıla yakındır gibirnet kullanıyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

Essiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ulaş Birdal
Türknet zamlarından sonra Gıbırnet'e geçmiştim ben de, yaklaşık 6 ay oldu sanırım. Genel arızalar (çoğu firma Türk Telekom altyapısını kullandığından dolayı, TT altyapısıyla internet veren firmaların genelinde yaşanan arızalar) dışında tek bir kez 5-6 saat civarında internet kesintisi oldu. Ara ara gelip gidiyordu. Bu 6 saatlik süre içerisinde müşteri hizmetleri hem Whatsapp'tan hem sitelerinden hem de telefon numaralarından geri dönüş sağlamadılar. Meğer problem Gıbırnet özelinde, ülke genelindeymiş. Kesintinin 3. saatinde falan "Genel arıza var, çözmeye çalışıyoruz." gibi bir yazı paylaştılar Instagram'dan, başka hiçbir bildiri olmadı. Onun dışında akşam saatleri biraz hızım düşüyor gibi oluyor, o da muhtemelen IP V4'ten kaynaklı. IP V6'yı da Türknet'ten başka veren (varsa da) duymadım. Dolayısıyla Türknet dışında hizmet aldığın her yerde bu sorunu yaşarsın (eğer herhangi birinde yaşıyorsan) muhtemelen, Türknet'te zaten IP V6'yı otomatik veriyor mu, yoksa özel olarak mı isteniyor onu bilemiyorum. Bunlar dışında Gıbırnet iyi, fiyatının diğerlerine oranla daha ucuz olması benim tercih etme sebebimdi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom