Neler Yeni

Comnet vs Gıbırnet vs Netspeed (ISS)

YazılımKafa

80+ Silver

NeonPeekr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Efe Benzil
Netspeed fena değil bende kullanıyorum istersen indirim kodu verebilirim

YazılımKafa

80+ Silver
Onunla alakası yok ki. Türknet ve netspeed in abone sayısı ile comnet ve gıbırnetin ki bir değil.
Ayrıca insanlar altyapısı kötü diye bu firmalara suç atabiliyor. Bu işten anlayan kişinin şikayeti ile anlamayan kişinin şikayeti bir değil. Yani demek istediğim problemin nedenini bilmeyip gereksiz suçlayan çok kişi var

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
GIBIRNet yetkilisi ile konuştum.
Şikayetvar müşteri bilgilerini firmaya iletmek için para istiyor. Aylık 6K aşağı yukarı.
Firma da bu parayı yedirmek istemiyor. Yani atıyorum GIBIRNet sana yardımcı olmak istiyor. Hizmet numarana ihtiyacı var kayıt oluşturabilmesi için. Ama şikayetvar para ver diyor öyle gösteririm diyor.
Bundan dolayı şiakyetvar'da firma yardım edebilse bile edemiyor. O yüzden oradaki istatistikler dikkate alınmamalı.
Bir de millenicom bu yüzden pahalı. Artı olarak firmaya şikayetvar kayıt bedeli ödüyorsunuz internet adı altında. Bu benim şahsi fikrim.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Şikayetvar müşteri bilgilerini firmaya iletmek için para istiyor. Aylık 6K aşağı yukarı.
Firma da bu parayı yedirmek istemiyor. Yani atıyorum GIBIRNet sana yardımcı olmak istiyor. Hizmet numarana ihtiyacı var kayıt oluşturabilmesi için. Ama şikayetvar para ver diyor öyle gösteririm diyor.
Bundan dolayı şiakyetvar'da firma yardım edebilse bile edemiyor. O yüzden oradaki istatistikler dikkate alınmamalı.
Bir de millenicom bu yüzden pahalı. Artı olarak firmaya şikayetvar kayıt bedeli ödüyorsunuz internet adı altında. Bu benim şahsi fikrim.
hocam şuan aşırı arada kaldım peki
millenicom netspeed comnet gıbırnet arasından en iyisi nedir

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Millenicom 100mbps 180tl olacak öteki ay

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Anladım, ancak bir yönden sitede haklı sayılır.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Millenicom kötü değil bence 7 aydır kullanıyorum ilgililer

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Fiyat politikası dürüst değil. Ucuzdan müşteriyi çektikten sonra zam yapıştırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aylık bir ücret alsın. Okeyim ben de. Ama şikayet başı komisyon + marka karnesi oluşturma ücreti istiyor aylık.
Bu biraz fazla olabilir ancak bu ücreti ödeyen sitelerinde bu işten zararı olmaz bence, müşterisini önemsediğini gösterir bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
964,518
Üyeler
152,263
Son üye
MantıklıEleman