Arama sonuçları: *

1. D

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

geçen haftaki b650 tuf u kaçırdım tekrar gelir mi acaba ? 7800x3d hiç gelmiyor sanırım gelse güzel olurdu.
  2. D

Gigabayt Rtx 2070Super

geçmiş olsun 6-6,5 a 3070 alabiliyordun
  3. D

🔥İndirim 240mm sıvı soğutma 599tl

https://www.itopya.com/msi-mag-coreliquid-360r-argb-360mm-islemci-sivi-sogutucu/ 200 tl steam hediye çeki valhalla kodu msi black friday kampanyası iade 266 tl ürün ortalama 500 e geliyor
  4. D

İtopya Efsane Cuma İndirimleri

daha çok kestane indirimlerine benziyo
  5. D

akbüro oyuncu koltukları nasıldır

10 dns süngeri var bunun 1 aya kalmaz sünger altındaki tahta totoşa iz yapar
  6. D

Yardım XDrive FIRTINA Masajlı Ayak Uzatmalı vs XDrive RGB AKINCI

yerli malı diye satılıp insanların milli duygularıyla oynayan beş para etmez oyuncu koltuklarına para verme daha önce doğru düzgün koltuk kullanmamış biri için bu oyuncu koltukları harika gelir ama işin esasında ergonomi ve rahatlık sıfır. al sana yükseklik ayarlı masa ve çöp koltuklardan daha...
  7. D

Cloud Alpha Alınır mı?

.....a
  8. D

Cloud Alpha Alınır mı?

ssssd
  9. D

Furyx Çakması Aliexpress de:)

gamepower, James Donkey, eski everest yeni rampage, frisby vs alayı çinde tek fabrikadan çıkan kulaklıklar hele rampagenin kulaklık geliştirebileceğini mi zannediyorsunuz :D everest rampage frisby hepsi yazıcıoğlu esnafı segmentin ürünleri.
  10. D

Yeni Bir Kulaklık Doğdu!

cinin hangi çöp fabrikasından çıktı kim bilir
  11. D

Hyper x cloud MIX kullanan var mı ? Varsa Alpha s ile farklarını bilen varmı ?

alpha s oyun odaklı, cloud mix ise daha çok günlük kullanım ve kayıpsız müzik oldaklı.
  12. D

Öneri Sadece kullananlar ,Cloud alpha S ve Logitech G pro x , yada FURY X yeter

alpha s nerede 950 tl ? 1600692425 dostum alpha s i nerede 950 e gördün ?
Top Bottom