Neler Yeni

Yardım XDrive FIRTINA Masajlı Ayak Uzatmalı vs XDrive RGB AKINCI

frknkrksz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Furkan Korkusuz
sizce ne bide masa önerirseniz sevinirim

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

frknkrksz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Furkan Korkusuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
masa için bütçen ne kadar
Sen kaliteli bir şey öner fiyatı uçuk kaçık olmasın yeter not masada derste çalışcam koltukla
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama tabi oyunda oynayacam

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sen kaliteli bir şey öner fiyatı uçuk kaçık olmasın yeter not masada derste çalışcam koltukla

tmmdır

Closter

80+

Bana göre uçuk fiyat 2000 TL'dir sana göre 1000 TL'dir düzgünce bütçeyi söyleyin.

Closter

80+
Bir incelemeye göre xdrive fırtında bulunan masaj özelliği arkadan titreşim vermekten başka işe yaramıyormuş sadece 5-6 kere falan kullanmış maksimum. Ayrıca kablosu da kısaymış ona o kadar para vermeye gerek yok bence. İncelemeyi youtube üzerinden bulabilirsin. RGB dediğin koltukta ne işine yarayacak bilemiyorum ama 2 ışık için o kadar para ödenir mi bu sana kalmış ben olsam almazdım. Koltuk olarak xDrive veya xprime koltuklardan boy ve kilona göre uygun fiyatlı birini tercih edebilirsin. Masa için boyu büyük bunu önerebilirim: https://www.ikea.com.tr/urun-katalo...lari/49308003/linnmonalex-calisma-masasi.aspx

Ama tabi ki ihtiyacın kadar almanı tavsiye ederim gerekirse biraz daha kısa bir şey tercih edebilirsin.

bu resimde en aşağıda boy ve kilo rehberi var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
donanımcı baba
yerli malı diye satılıp insanların milli duygularıyla oynayan beş para etmez oyuncu koltuklarına para verme

daha önce doğru düzgün koltuk kullanmamış biri için bu oyuncu koltukları harika gelir ama işin esasında ergonomi ve rahatlık sıfır.

al sana yükseklik ayarlı masa ve çöp koltuklardan daha iyi bir koltuk

koltuk bütcesini arttırırsan

ergochair 2, nurus veya herman miller aeron alabilirsin

bu arada yerli diye satılan 2klık koltukların maliyeti 500 lira bile değil bütün parcalar çinden geliyor

yzMKqMH.png

sıcak döküm süngerin maliyeti 20 lira
4d kolların çifti 50 lira
gördüğün basit mekanizma 50-60 lira kalitelisi 100 lira
class4 amortisör 75 lira
ayak tekerlekler 50 lira

bu fotoya ekstra olarak demir iskelet ve en kalitesiziden döşemelik suni deri masrafı çıkıyor

demirin kilosunu bilmiyorum ama derinin metresi 10-15 lira.

Son düzenleme:
Top Bottom