Ghoul

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Ghoul
      Ghoul, Ekran Kartı kategorisinde Ekranda Bozulmalar Oluşuyor başlıklı bir konu açtı.
      Beyler son 2 gündür bazı tam ekran oyunlara gir çık yaptıktan sonra oyun kapanınca birden ekrandaki bütün renkler birbirine karışıyor. Resim çekmemiştim ama...
    • Ghoul
      Ghoul, geçmeyen öksürük nasıl geçer başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      boynuz pekmezi birebir dışarı çıkınca biraz satın alın evde normal pekmez varsa oda olur hafif ılık şekilde yarım çay bardağı yavaş yavaş için öksürüğün...
    • Ghoul
      Ghoul, Monitörümde siyah kareler çıkıp duruyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      donanım hızlandırma tarzı şeyleride kapat tarayıcılardan
    • Ghoul
      Ghoul, Monitörümde siyah kareler çıkıp duruyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Chrome da video izlerkenmi çıkıyor ?
    • Ghoul
      Ghoul, Monitör testleri normal mi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      valla bende kışın aldım monitörü ips olduğu için illa o ışık sızmasıdır ips glowdur oluyor 3 4 kere değiştirdim sırf ölü piksel çıktığı için git gel kabus...
    • Ghoul
      Ghoul, Monitör testleri normal mi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      kamerada çok çıkıyor gözünle bakınca rahatsız etmiyorsa kalsın uğraşma bidaha gelir ölü piksel çıkar zaten tam siyahta belli olur osadece
    • Ghoul
      Ghoul, HotSwap Klavye Önerisi 1000-1500 TL başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.amazon.com.tr/RK61-klavyesi-Bluetooth-%C3%B6zellikli-ayd%C4%B1nlatmal%C4%B1/dp/B08DHZ5X9S/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&c...
    • Ghoul
      Ghoul, Hawk Gaming Chair Alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      2 yıldır fab4 modelini kullanıyorum çok memnunum ben diğerleride önerilerini yapacaklardır ama param olursa üst serilerini falanda almak isterim future...
    • Ghoul
      Ghoul, Sessiz f/p klavye önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      almanca olması bişeyi değiştirmiyor reis Y nin yerinde Z var ama yine Y yazıyor kafan karışıyorsa tuşların kapaklarını değiştirip kullanırsın tabi tercih...
    • Ghoul
      https://www.amazon.com.tr/RK61-klavyesi-Bluetooth-%C3%B6zellikli-ayd%C4%B1nlatmal%C4%B1/dp/B08DHZ5X9S/ref=sr_1_4?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&c...
    • Ghoul
      Rk61 Brown switch kullanıyorum sessiz ve hissiyatı var düz fps oyuncusuysan red switch alabilirsin %60 klavye istiyorsan öneririm
    • Ghoul
      2 yıldır kullaniyorum memnunum hatta ocaktan önce kampanya yaptilar 150 TL den 2 yil ödedim 2 yil sonra 1k olur ben 150 oderim kafaa rahat
    • Ghoul
      Ghoul, Delux m800 pro alınır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      reis 2 günde falan geldi firmaya ulaşım sıkıntısı var sadece o konuda güven vermiyor ama ürünleri kargosu fln hızlı iyi yani örnek ürün geldi bozuldu 2 gün...
    • Ghoul
      Ghoul, Delux m800 pro alınır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ben connect gameden 1k ya almıştım indirimde kulalnıyorum baya güzel mouse hem hafif hem şarj baya gidiyor
    • Ghoul
      Ghoul, BDH Bilişim rezilligi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bilmediğim için soruyorum Garantide 5k masraf çıkıyorsa niye GARANTİ ismi ? Neyin garantisi yani onlar neyi karşılıyor ? Mahalle telefoncusu zaten herşeyi...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,615
Üyeler
140,673
Son üye