Arama sonuçları: *

1. mojito

İtopya sistemi hazirlamiyo

hafta sonuna kalmaz çıkışı yapılır kargoya
  2. mojito

Yardım Cosmic glass v2 VS Razer atlas LÜTFEN YARDIM

eve cosmıc var bende evil modeli almıştım toz konusunda evet böyle sürekli tozlar kalıyor temizlemesi kolay ama sürekli istiyor buda can sıkıyor sürekli camsil sıkıp silmek felan zevk için hobi için almak ıstersen al kenarda dursun ben o niyetle aldım main olarak kullanmıyorum
  3. mojito

bende var kulanmıyorum hiç tecrubenız yoksa almayın derım deneme fırsatınız varsa öyle alın skatezlerin çiziliyor ve çok toz tutuyor habire silmeniz lazım wraiht versiyonunda
  4. mojito

razer al raad
  5. mojito

Nasıl takmalıyım. Boşta kalan kablolar var (GPU)

TUTTUĞUN KABLOYU EKRAN KARTINA TAK EKRAN KARTINI YUVASINA SOKTUKTAN SONRA
  6. mojito

Yardım 7800x3D için soğutucu önerisi

boşta 55 civarı geziyor yük altında 86 üstünü görmedi
  7. mojito

Yardım 7800x3D için soğutucu önerisi

bunu 7900x3d için kullanıyorum memnunum senıde üzmez https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-deep-cool-lt520-a-rgb-islemci-sivi-sogutucu-fiyati,173882595.html
  8. mojito

Hangi Gamepadi Almalıyım

ben çok gamepad kullanmadım fakat bir eksiğini görmedim alırsan pişman olamzsın güzel ve sağlam hisstirdi god of war bitirdim çok zevk alarak oynadım kol ile
  9. mojito

Hangi Gamepadi Almalıyım

fantech der susarım beyazı bende var
  10. mojito

Yardım MSI MAG A750GL PSU Alınır Mı?

BAKIYIM DOSTUM 1723840089 KANKAM BAKTIMDA O ÖZELLİĞİ VARMI BİLMİYORUM AMA ÇALIŞIYOR FANI BAYAĞI SESSİZ AMA BENİM PC BİRAZ FAZLA GÜÇ TÜKETTİĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR HERALDE
  11. mojito

Yardım MSI MAG A750GL PSU Alınır Mı?

bende var gayet kaliteli bir psu yeni nesil ekran kartı güç girişi vesaire var içinde
  12. mojito

Spider-Man Rem. Türkçe Yama Arıyorum

https://www.fullprogramlarindir.net/spider-man-remastered-turkce-yama-indir-full.html
  13. mojito

İtopya hakkında öneri

4 yıl oldugunu görmedim sen söyleyınce sımdı gordum ahahaha:ROFLMAO:
  14. mojito

❌İndirim Bitti! Glorius model o wireless %50 indirim ❤️‍🔥

bende dongle bağlantısında sıkıntısı var
  15. mojito

İtopya hakkında öneri

bir hafta sürme olayını abartmışsınız sürmüyor o kadar
  16. mojito

Çözüldü✓ Fantech EOS Pro Tuşları yer değiştirdi

İlk defa gamepad kullanıyorum sol joystickle yön tuşları yer değiştirdi yön tuşun basınca joystick hareket ediyor joystick oynatınca yön tuşları hareket ediyor nasıl geri alabilirim ben bunu 1721251261 ortadaki home tuşunun sağında tuşa 2 defa hızlı basınca eski haline geliyor.
  17. mojito

🔥İndirim Dell Alienware AW2523HF 24.5" 0.5ms Pivot IPS 360 Hz 12000₺ GG

güzel fiyat malzeme kalitesi olarak baya iyi diğer 360larla kıyaslandığında performansı nasıldır bilemiyorum.
  18. mojito

Çözüldü✓ Vatan Bilgisayar Sipariş onaylandı

bayram sonrası yoğunluğu normaldir
  19. mojito

Çözüldü✓ Bluetooth hoparlör ses gecikmesi

Merhaba dostlar kullandığım Bluetooth hoparlörde ses gecikmesi yaşıyorum hands free özelliğini açınca bu gecikme ortadan kalkıyor ve telefonda bu gecikme olmuyor çözümünü hands free açınca da sesler tizleşiyor kötü oluyor...
Top Bottom