Neler Yeni

Yardım Cosmic glass v2 VS Razer atlas LÜTFEN YARDIM

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
razer al raad

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,357
İsim
yusuf ecer

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,357
İsim
yusuf ecer
cs2 - pubg - r6 oynuyorum da neden cosmici önermediniz ?
Ben memnun kalmamıştım. Ayrıca oyunları sorma sebebim csde cam mouse padler çok iyi çalışmıyor. Neredeyse hiç bir e-sporcu kullanmıyor csde.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben memnun kalmamıştım. Ayrıca oyunları sorma sebebim csde cam mouse padler çok iyi çalışmıyor. Neredeyse hiç bir e-sporcu kullanmıyor csde.
Hocam ben beyaz setupuma yakışsın diye alacaktım. Siz tam olarak neyinden memnun kalmadığınızı yazarsanız şayet duruma göre ondan vazgeçip razer atlas alabilirim.

Gurkanpiro

80+ Gold
cam mousepad skatez yiyor cam skatezde mousepad yiyor nasıl sey bu gıt artızan modellerıne bak

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,357
İsim
yusuf ecer
Hocam ben beyaz setupuma yakışsın diye alacaktım. Siz tam olarak neyinden memnun kalmadığınızı yazarsanız şayet duruma göre ondan vazgeçip razer atlas alabilirim.
Öncelikle skatezi kemiriyor ve artisan vsye göre çabuk aşınma hissi veriyor sanki takılıyor gibi.

Öncelikle skatezi kemiriyor ve artisan vsye göre çabuk aşınma hissi veriyor sanki takılıyor gibi.
ozaman aynısı razer atlasta'da olacaktır muhtemelen. Almaktan vaz mı geçeyim dersiniz cam mousepad ? Benim klavye , fare , kulaklık , masa ve koltuk beyaz olduğu için setupu tamamlasın diye bunu da beyaz almayı düşünüyordum. Şuan kullandığım siyah mousepad biraz sırıtıyor da.

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
bende var kulanmıyorum hiç tecrubenız yoksa almayın derım deneme fırsatınız varsa öyle alın skatezlerin çiziliyor ve çok toz tutuyor habire silmeniz lazım wraiht versiyonunda

bende var kulanmıyorum hiç tecrubenız yoksa almayın derım deneme fırsatınız varsa öyle alın skatezlerin çiziliyor ve çok toz tutuyor habire silmeniz lazım wraiht versiyonunda
sizde cosmic mi var ? Bu arada toz tutma olayını çok duydum ozaman en iyisi sanırım cam mousepaddan uzak durmak.

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
sizde cosmic mi var ? Bu arada toz tutma olayını çok duydum ozaman en iyisi sanırım cam mousepaddan uzak durmak.
eve cosmıc var bende evil modeli almıştım toz konusunda evet böyle sürekli tozlar kalıyor temizlemesi kolay ama sürekli istiyor buda can sıkıyor sürekli camsil sıkıp silmek felan zevk için hobi için almak ıstersen al kenarda dursun ben o niyetle aldım main olarak kullanmıyorum

Top Bottom