Arama sonuçları: *

1. SetupKey

İtopya'nın Efsane Kasım Kampanyası yapıp 1. dakikasında sitenin çökmesi

bende site bug a girmiş indirim felan gözükmüyor çünkü .d
  2. SetupKey

Rtx 3060 Sistem topladım, alınır mı?

şu sıralar bende 3060 lı sistem arıyorum o yüzden bir sürü 3060 videosuna bakmıştım da bu "gigabyte eagle 3060" modeline ısınan diyenler vardı incelemelerde almadan bir göz gezdir derim. (bahsettiğim videoları bulamadım dünden beri çorba oldu geçmiş)
  3. SetupKey

sizce bu hazır sistem nasıl? 15k fiyatı donanımcılar bi yardım (nvidia ekran kartılı)

he oke link açıklamasında 3070 yazıyorda nvidia ekran kartlı arıyorum eyw yinede 1667764775 teşekkürler nvidia ekran kartlı arıyorum
  4. SetupKey

sizce bu hazır sistem nasıl? 15k fiyatı donanımcılar bi yardım (nvidia ekran kartılı)

link demi bir sıkıntı var girince ekran kartını amd ye çeviriyor
  5. SetupKey

bunu bende gördüm de sizce anakartı değiştirmek gerekirmi biostar yerine asusu koysam +350 lira atıyor 1667764429 tamamdır teşekkürler
  6. SetupKey

3060 için ryzen 5 5500 darboğaz olurmuki acaba. 1,5k üstü bildiğin sistem varsa linkini yolluyabilirmisin
  7. SetupKey

max buralar 15k 1667763463 nasıl yani ısınma sorunu vs. gibimi kaynağı varsa paylaşabilirmisin 1667763533 15k, 3060 lı bir sistem arıyorum kısmetse tabi
  8. SetupKey

Sizce bu sistem nasıl? İçerisindeki değişmemi önerdiğiniz parçalar var mı? https://www.incehesap.com/eagle-3060-oyuncu-bilgisayari-fiyati-41669/
  9. SetupKey

Alt coinleri hep kaçırıyoruz

aynen meta coinlerine bakmıştım o sırada bütçe yokstu hesapda alamadım MANA fırladı şimdi o üzdü
  10. SetupKey

"Dipten alıp tepede bırakamazsın." böyle bir konudan yada hayalden bahsettimi nerden çıkardın. balinaların yapabileceği şey zaten o satınca yada alınca birşeyleri değiştirecek kadar elinde para olması lazım. onun hayalini kuran varsa zaten iyi şanşlar
  11. SetupKey

aynen öyle şimdi gate.io dan bakıcam daha denemedim ama 10 dolardan az da işlem yaptırıyormuş.
  12. SetupKey

cevabın için teşekkürler🙏
  13. SetupKey

Selamlar, birden patlayan coinleri hep kaçırıyorum. bir sürü cripto sayfasono twitter hesaplarını takip ediyorum ama bir türlü ya yetişemiyorum yada denk gelmiyor yada çok geç haberimiz oluyor ama kimi insan neyin nasıl patlıcağını sanki kendi hazırlamış gibi yatırım yapabiliyolar bunların...
  14. SetupKey

Nvidia1050 laptop için 144hz F/P ekran önerisi var mı

teşekkürler, iyi forumlar🙏
  15. SetupKey

nvidia ekran kartı için freesync olanlardansa g-sync olanlar daha iyi değil mi yoksa okadar bi fark olmuyor mu? teşekkürler bu arada ilginizi için
  16. SetupKey

Nvidia 1050 ekran kartlı laptopum için 144 hz F/P 24inç ekran arıyorum tavsiye edebilecek var mı? Mümkünse kullanmış deneyimlemiş arkadaşlar fikir verirse sevinirim. :rolleyes:🙌
  17. SetupKey

TP-Link WA850RE Range Extender, Bir türlü Wifi ışığı yanmıyor.

TP-Link WA850RE Bir türlü Wifi ışığı yanmıyor. Kurulum yapamadım restart attım düğmesinden değişen bir şey yok kurulum yapmayı bilen var mı acaba? Bu ürünle ilgili Youtube'deki videoları izledim orda yapılan adımları yapıyorum fakat bir türlü wifi ışığı yanmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom