Arama sonuçları: *

1. K

Kaliteli Klavye Önerisi

mk110 f/p ürünüdür, markası belli olmayan ürünleri almaktansa alırım ama sıkıntısı dediğim gibi geç işlemesi
  2. K

ryzen 5 3600x stok fan

Amdnin stock fanları doğru düzgün soğutmayı beceremiyor, niye piyasaya sürüyorlar anlamış değilim, madem stock fan koyma fiyatını düşür kule tipi soğutucu alalım daha iyi olur 1595272565 Hangi oyunları oynuyon reis cpb falan kapalı mı işlemci kullanım oranı güç ayarlarından %100 mü
  3. K

Kaliteli Klavye Önerisi

MK 110 iyi ama tuşun işlemesi için sonuna kadar basman gerekiyormuş sırf o yönden alasım kaçtı
  4. K

Tok sesli uygun klavye önerisi

şimdi baktım bununda ses tonu keskin geldi
  5. K

blue switchler tercihim değil çünkü çok sert sesli çat çat çat diye çıkıyor, sağ olasın genede trust tan dilim yandı ama klavye sesini sevdim baya, ve mk110 tam f/p gibi geldi, istediğim tarzda klavye sesleriydi bu ikiside, sağ olasın
  6. K

Logitech g513 810 tarzında tok sesli yumuşak hisli ama öğrenci işi bir klavye arıyorum, Asus tuf k5 seti vardı şuan 650 tl civarı 500 e düşerse almayı planlıyorum arada itopyada indirime giriyor, mekaniğe para yeticeğini sanmıyorum 300-400 tl civarında bir klavye arıyorum, yardımcı olursanız...
  7. K

Asus rtx 2060 super a8g evo coil whine cırıltı sorunu

Hahaha güldürdün weiwuer 😂 Bilmiyorum gerçekten ya 0 ürün alıyorsun ve böyle sorun çıkması hiç hoş olmuyor yani birde koskoca Asus markası, evet fandada sorun olabilir ama ben internette ki araştırmamın sonucunda coil whine sandım gerçi ilk defa başıma geliyor ama dediğiniz gibi fandada kaynaklı...
  8. K

60 üstü sadece düz fan sesi var ama ilk videonun kesilmemiş halini atıyım dicektim videoyu buraya yükleyemiyorum, hatta ilk mouseye tıkladığımda ses alıyorsun ondan sonra cır diye ses çıkıyor fan ayarını 0 a çekip yükselttiğim için yapıyor ordada, neyse ya yetkili servis bulur çözer inşallah...
  9. K

Alla alla çok net duyuluyor ara ara cır cır ediyor ya, iyice tekrar dinleyin arada bir cır cır sesi çıkartıyor yada bir ara telefondan dinleyin kulağınıza dayayıp😂 gerçekten yakında olsanız iyice anlarsınız ben sese takan birisiyim kafayı ütülüyor yani, afterburnerdan fan hızını 0 yapınca ses...
  10. K

Çekirge sesi gibi bir ses var dikkatli dinleyin veya telefondaysanız kulağınıza dayayın, cır cır cır diye ses geliyor
  11. K

Aldığım günün akşamı böyle ses çıkarmaya başladı, yardımcı olabilir misiniz?
Top Bottom