Neler Yeni

Asus rtx 2060 super a8g evo coil whine cırıltı sorunu

Kallavi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selim
Aldığım günün akşamı böyle ses çıkarmaya başladı, yardımcı olabilir misiniz?

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
ses gelmiyor.

Kallavi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çekirge sesi gibi bir ses var dikkatli dinleyin veya telefondaysanız kulağınıza dayayın, cır cır cır diye ses geliyor

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
Çekirge sesi gibi bir ses var dikkatli dinleyin veya telefondaysanız kulağınıza dayayın, cır cır cır diye ses geliyor
PC'de full ses açtım ses en fazla bu kadar mı olmaz dedirtecek cinsten. :D bir ara ses varmış gibi oldu ama normal bir şey ekran kartıyla alaksı yok bence çıkarıp deneyebilir misin? .

Çınar Yaşar

80+ Gold
Ses bana rahatlatıcı geldi

Kallavi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alla alla çok net duyuluyor ara ara cır cır ediyor ya, iyice tekrar dinleyin arada bir cır cır sesi çıkartıyor yada bir ara telefondan dinleyin kulağınıza dayayıp😂 gerçekten yakında olsanız iyice anlarsınız ben sese takan birisiyim kafayı ütülüyor yani, afterburnerdan fan hızını 0 yapınca ses kesiliyor, fan hızı %7-%24 civarlarında bu sesi yapıyor fan hızı dahada artınca bu sesi kesiyor, oyunda ses yok ama zaten kulaklık takıncada sesi duymuyorsun, normal kullanımda kulaklıkta olmayınca rahatsız ediyor açıkcası, garanti geri gönderirse size satabilirim 😂😂

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
Alla alla çok net duyuluyor ara ara cır cır ediyor ya, iyice tekrar dinleyin arada bir cır cır sesi çıkartıyor yada bir ara telefondan dinleyin kulağınıza dayayıp😂 gerçekten yakında olsanız iyice anlarsınız ben sese takan birisiyim kafayı ütülüyor yani, afterburnerdan fan hızını 0 yapınca ses kesiliyor, fan hızı %7-%24 civarlarında bu sesi yapıyor fan hızı dahada artınca bu sesi kesiyor, oyunda ses yok ama zaten kulaklık takıncada sesi duymuyorsun, normal kullanımda kulaklıkta olmayınca rahatsız ediyor açıkcası, garanti geri gönderirse size satabilirim 😂😂
%60 üstü fan ayarına çekip video atabilir misin merak ettim bu arada ses hiç ama hiç hiç yok.

Kallavi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selim
60 üstü sadece düz fan sesi var ama ilk videonun kesilmemiş halini atıyım dicektim videoyu buraya yükleyemiyorum, hatta ilk mouseye tıkladığımda ses alıyorsun ondan sonra cır diye ses çıkıyor fan ayarını 0 a çekip yükselttiğim için yapıyor ordada, neyse ya yetkili servis bulur çözer inşallah yoksa kasayı kendimden uzak tutmam gerekecek 😂

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
dostum o fan sesi.
galiba seni fan sesinde, icindeki motorda ariza var.
tavsiyem bi fan stop asus tweak 2 kapatt ve perfonmance modus ac.
ondan haricte manuell fan ayarla.
bende asus dual rtx 2080 super o8g var ve böyle ses hic yok.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,407
Üyeler
149,724
Son üye
berataydın23
Top Bottom