Neler Yeni

Yardım Coil whine iade mi edeyim devam mı sizce ?

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Muhammed emin efe
Gençler selam,
Ben tam olarak 31700 TL'ye RTX 4070 Tİ SUPER ekran kartını aldım, şu anki en ucuz fiyattan bile 1000 TL daha ucuz. Ancak ne yazık ki kartta coil whine var. Tamam bir donanımsal sorun olarak geçmiyor performansı etkilemiyor ama sinir ediyor. Bir araba dolusu para verip karşılığında vızıldanması çok sinir bozucu. Kartın soğutması olsun, sessizliği olsun çok iyi ama vızıltı var işte. Arkadaşın psu da denedik yine aynı. Undervolt biraz işe yarıyor ama yine de var. Psudan falan gelmiyor bu arada ses uzay sistem kullanıyorum.

Kart Palit 4070 ti super

Furmarkta falan gelmiyor.

Her neyse şimdi iade etme seçeneğim var ama kafamdaki ses şunu diyor, şu an kartı iade etsem en ucuz alacağım yakın modeli Galax ve onunla da arasında 2300 TL fiyat farkı var. Ve yine bu sorunun daha fazla olma şansı var, ha olmama şansı da var. Ama redditte 4-5 kez kart değişip yine kurtulamayan var. Sonuç olarak siz olsanız ne yaprsınız ?

+500 fpsde yapıyor özellikle.

Asus ile görüştüğümde bana güncel kartların %70 inde olduğunu ve garantilerde bunun bir sorun olarak geçmediğini, dolayısı ile kartı yollarsam sadece zaman kaybı olacağını demişlerdi bende yollamadım.

KadirS01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kadir
Asus ile görüştüğümde bana güncel kartların %70 inde olduğunu ve garantilerde bunun bir sorun olarak geçmediğini, dolayısı ile kartı yollarsam sadece zaman kaybı olacağını demişlerdi bende yollamadım.
Ben garantiye yollamıyorum hocam iadeye

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Kağan UĞURLU

therio016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda bosnak
Gençler selam,
Ben tam olarak 31700 TL'ye RTX 4070 Tİ SUPER ekran kartını aldım, şu anki en ucuz fiyattan bile 1000 TL daha ucuz. Ancak ne yazık ki kartta coil whine var. Tamam bir donanımsal sorun olarak geçmiyor performansı etkilemiyor ama sinir ediyor. Bir araba dolusu para verip karşılığında vızıldanması çok sinir bozucu. Kartın soğutması olsun, sessizliği olsun çok iyi ama vızıltı var işte. Arkadaşın psu da denedik yine aynı. Undervolt biraz işe yarıyor ama yine de var. Psudan falan gelmiyor bu arada ses uzay sistem kullanıyorum.

Kart Palit 4070 ti super

Furmarkta falan gelmiyor.

Her neyse şimdi iade etme seçeneğim var ama kafamdaki ses şunu diyor, şu an kartı iade etsem en ucuz alacağım yakın modeli Galax ve onunla da arasında 2300 TL fiyat farkı var. Ve yine bu sorunun daha fazla olma şansı var, ha olmama şansı da var. Ama redditte 4-5 kez kart değişip yine kurtulamayan var. Sonuç olarak siz olsanız ne yaprsınız ?

+500 fpsde yapıyor özellikle.

Gtx 1650 almıştım 3 sene önce aldığımdan 3-4 hafta sonra aynı sorun vardı o zamandan beri aynı kartı kullanıyorum o sorundan başka hiçbir sıkıntısı yok sadece ses yapıyor

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ömer
rx 7700xt var fps sabitleyince kesiliyor ses çok takmamak lazım.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
eyyüb
milyon dolar ekran kartı üretseler dağil o coil whine çıkacak ben çözemiyorum koskoca fabrika hani bunu test sokuyor 1 dakkalık test mi yapıyorlar.
ekran kartı zorlama testinde son seviyede ses temi duymuyorlar herhalde.
yada kesinlikle bizim ülkedeki gibi test yapanlar biridir duysa dağil es geçiyordur o çin li arkadaş kimse burdan oraya sövmek istiyorum.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Kağan UĞURLU
Top Bottom