Arama sonuçları: *

1. Vialdert

Huawei Mate 20 Lite EMUI 12 ne zaman gelir?

Orası doğru ama maalesef şu an beklemekten başka bir çare yok gibi.
  2. Vialdert

Huawei Mate 20 Lite EMUI 12 ne zaman gelir?

Bende 20 mate lite kullanıyorum. Hem telefon üzerinden hem de HiSuite üzerinden daha bugün kontrol ettim ve güncelleme yok. Sanırım belli bir sıraya göre dağıtılıyormuş. Arkaşıma geldi mesela. Ama son bir kaç yıldır hep her zaman önce ona sonra bama geliyordu zaten. Yani bir kaç hafta içinde...
  3. Vialdert

Yardım Mini Kasa Hava Soğutma Tavsiye

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda 5600x işlemci takılı ve sıcaklık 75 dereceyi gördüğü için hava soğutma kullanmak istiyorum ama sıkıntı şu ki, stok fan bile kasaya zor sığıyor. Yani stok fan bile ramin bir tanesine hafifçe dokunuyor. Anakart biostar b450mh. Kasa GameGaraj 650W 80+ Bronz...
  4. Vialdert

ps4 veya PS4 PRO

Bu zamanlarda ps4'e yatırım yapmak pek mantıklı görünmüyor. Hem fiyatları çok arttı hem de yıl sonunda ps5'in çıkışı planlanıyor.
  5. Vialdert

75hz iki monitörle çift sistem mi yoksa 1 tane 144hz mi yapayım?

Eğer yayıncı değilsen çift monitör kullanmanın bir esprisi yok. O yüzden o tür bir amaçla kullanmayacaksan eğer, 144 hz tek monitör diyorum.
  6. Vialdert

OYUN ÖNERİR MİSİNİZ?

O halde şu oyunlara göz atmanı tavsiye ediyorum: 1. Half Life&Half Life 2 Eski bir oyundur ancak mutlaka deneyim edilmesi gereken oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum. 2. Grand Theft Auto 4&5 Elbette GTA serisinin önceki oyunlarını da oynayabilirsin ancak günümüz şartlarında seni biraz...
  7. Vialdert

OYUN ÖNERİR MİSİNİZ?

Ne tür oyunlar sevdiğini söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz. Örneğin FPS mi? RPG mi? TPS mi? veya ilgi alanlarından bahsedersen yine aynı şekilde daha isabetli cevaplar alabilirsin. Futbol, basketbol, yarış sever misin? Spor sever misin yani? Mesela LoL ve Pubg oynamışsın. Hangisini daha çok...
  8. Vialdert

Konsol Bölümü

Merhaba, foruma girdiğimde hemen aradığım bölümlerden birisi konsol bölümüydü. Hele ki iki konsolun da sistemlerini açıkladığı şu günlerde tartışabilmek açısından iyi olurdu diye düşünüyorum.
Top Bottom