Arama sonuçları: *

• Users: Yomra
  • Order by date
  1. Y

Pulse 3D Alternatifi

Merhaba arkadaşlar Playstation 5 için kulaklık almak istiyorum orijinal kulaklığından daha iyisi var mı? Daha uygunu vs. Onlar bağlanabilir mi? Çünkü Airpods vs. Bağlanamıyor.Benim amacım gecikme vs. Değil yüksek ses müzikte dinleyeceğim aynı zamanda müzik kalitesi daha ağır basıyor benim için.
  2. Y

Kusurlu Gelen TV Değişimi Nasıl Yapılacak?

Arkadaşlar merhaba Trendyolda bi satıcıdan Philips TV sipariş ettim ürün elime ulaştı ertesi gün Philips teknik servis gelip TV kurulumu yaparken ekranda kalın bir serçe parmak kadar çizik olduğunu fark etti fotoğrafları çekip TV yi kutusuna tekrar koyup gitti bir rapor hazırlandığını 3 gün...
  3. Y

Playstation 5 Avrupa Siparişi Nasıl İşler?

Merhaba arkadaşlar benim bi sorum var bir türlü cevap bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim yabancı forumlarıda okuyorum translate aracılığı ile fakat pek bişey anlayamıyorum sorum şu.Akrabam İsviçre Media Markta gitti 3 ay önce PS 5 almak için fakat stokta olmadığını isim soyisim telefon...
  4. Y

Playstation 5 Stoklara Ne Zaman Gelir ?

Bilginiz var mı avrupaya ne zaman gelecek
  5. Y

FİFA 21 İ Satın Alamıyorum

Zaten işaretliyorum arkadaşlar işaret atmayınca tuşa basılmıyor
  6. Y

FİFA 21 İ Satın Alamıyorum

Psn hesabından FİFA 21 almaya çalışıyorum böyle bir sorun oluyor sabahtan beri salı günü indirim bitecek kartım internet alışverişine açık
  7. Y

FİFA 21 Next Gene Nasıl Çevrilir ?

Evet ps 5 yazıyor ama next gendeki grafiklerle aynı mı olacak
  8. Y

FİFA 21 Next Gene Nasıl Çevrilir ?

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak ocakta ps 5 alacağım psn de fifa 21 next gen 560 tl fifa 21 şampiyonlar sürümü 270 tl indirimde ben şimdi 270 tl ye alırsam next gen grafiklerine çevirebiliyo muyum yoksa eskiden fifa alanlara mı ücretsiz oluyor ?
  9. Y

FİFA 21 Ayarlar Sorunu PC

Bugün fifa 21 aldım arkadaşlar klavye ayarları yapılmıyor yalnızca klavye seçeneğinide seçiyorum bir türlü ayarları yapamadım yardımcı olur musunuz oyuncu hareket etmiyor istediğim ayarlar olmuyor
  10. Y

Bu Sistemde Mafia 1 Remake Kasması Normal mi ?

İşlemci:Ryzen 5 3350 H Ram:8 GB (Kullanılabilir 5.95 gb) ekran kartı:RX 560 X Low ayarlarda 25-30 fps alıyorum sizce normal mi yoksa bir sorun mu var pc laptop bu arada acer nitro 5
  11. Y

Laptop Kaç Para Eder

Satmayı düşünüyorum henüz 6 aylık laptopum var acer nitro 5 kırık çizik vs. deforme olmuş hiç bir şeyi yok kutusu duruyor içinde her şey eksiksiz kusur yok yani uzun lafın kısası 1 buçuk sene garantisi var özellikleri şöyle işlemci:amd ryzen 5 3350H ekran kartı:RX560X 4 GB SSD:256 GB Ram:8 GB
  12. Y

Bu Sistem Alınır mı ?

Hali hazırda laptopum var 6-7 ay oldu alalı özellikleri şöyle bu laptop yerine linkini bıraktığım sistemi almam mantıklı mı arasında çok büyük fark oynar mı o sistem çoğu oyunu ultraya yakın ayarlarda açar mı ? işlemci:amd ryzen 5 3350 h ekran kartı:rx560x 4 gb ram:8 gb...
  13. Y

Ryzen 3100 lü Sistem Nasıldır

Arkadaşlar oyunları rahatlıkla yüksek ayarlarda oynamak için bu sistemi almalımıyım oyun örnekleri (rdr 2 mafia 1 remastered re3 remake vs.) https://www.gamegaraj.com/urun/neo-5a/ Rami 16 gb yapıp alacağım
  14. Y

Laptop beni ne kadar idare eder

Oyun amaçlı aldığım laptopum beni ne kadar idare eder para biriktirip yenisini hemen almalıyım amd ryzen 5 3350H 8 GB Ram RX560X 4 GB ekran kartı 256 gb ssd 8 gb ram takıp 16 gb yapsam pc beni ne kadar götürür
  15. Y

Ses Bombası Tavsiyesi

Merhabalar ben 100 tl yi geçmeyecek bir ses bombası arıyorum çok aşırı büyük bir beklentim yok ama laptop hoparlörü kadarda ses verecek bir şey olmasın istiyorum bu bütçeye uygun ses bombası var mı varsa önerileriniz neler şimdiden teşekkür ederim
  16. Y

BEYLER BU BİLGİSAYAR GÜNCEL OYUNLARI AYAKTA TUTARMI ? BİLGİSAYRDA KÖTÜYÜM :8

Bence gayet güzel bir seçim ben 144 hz monitördede oyun çok oynadım şu an laptopum 60 hz açıkçası bende hiç bi problem yaşatmadı yani gayet iyi hz kafanıza takılmasın sadece 7 bin küsür tl para ödeyeceğin bir laptopta 16 GB ram olması gerekir diye düşünüyorum 16 GB ram tercih etmen oyunları...
  17. Y

Epic Games Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Az önce bende hesabıma girmeye çalıştım aynısı oldu hiç bi şekilde giremiyorum şifre sıfırlıyorum e postama sıfırlama kodu yollanmıyor ne yapacağız ya
  18. Y

Modemi kuramıyorum lütfen yardım

Teşekkür ediyorum kurabildim sonunda
  19. Y

Modemi kuramıyorum lütfen yardım

Arkadaşlar bugün türknete geçtim sms olarak şifre kullanıcı adı falan geldi modem satın almıştım zyxel vmg3625-t20a bir türlü kuramadım müşteri hizmetleri sizin arayüzünüz farklı zyxeli arayın diyor arıyorum şu an destek veremiyoruz diyor bilen yardım edebilir mi lütfen
  20. Y

Pubg Lite Kasma Sorunu

Bilgisayar açılırkende yavaşladı henüz 1 ay olmadı alalı anlamadım bende pc açılırken yavaş açılınca hızlı pubg dışı oyunumda yok test edemiyorum sıfırlıycam pc yi tekrar deniycem
Top Bottom