Neler Yeni

Pubg Lite Kasma Sorunu

Yomra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer
Merhaba arkadaşlar laptopu alalı neredeyse 1 ay bile olmadı özellikler şöyle Amd ryzen 5 3350h 8 gb ram RX560X 4 GB ekran kartı 256 GB SSD

Pubg lite son 3-4 gündür 1-2 el oynayıp çıkıyordum ultra ayarlarda hiç bir problem olmadan akıcı rahat bir şekilde bugün akşam gireyim dedim iftardan önce oyun çok kasıyordu 20-30 fps civarı grafikleri düşürdüm yine değişen bişey olmadı pc yi kapadım yarım saat önce tekrar girdim girişte oyun çok kastı sonra bir el giriyim düzelir belki dedim girdim uçaktan atladım falan problem yok oyun 45-50 fps arası gidiyodu arada bir 30 a düşüyor kasıyor falan sonra iyice düştü 30-35 arasında kaldı kasmaya devam etti 10-15 saniye tekrar fps yükseliyo aynısı sürekli tekrar oluyor sebebi nedir biliyor musunuz

Levi Ackerman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
Musab
Sadece pubg lite de sıkıntı varsa Launcher dan dosyaları onar

Venus V6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yomra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece PUBG lite de sıkıntı varsa Launcher dan dosyaları onar

Onardım falat değişmedi yarın yekrar deneyeceğim eğer sorun devam ederse ne yapmalıyım

Levi Ackerman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
Musab
Hocam bende anlamadım sorun sadece pubg lite de değilmi emin siniz?
Eğer eminseniz silin tekrar yükleyin çünkü yapılabilecek bir şey gözükmüyor. He birde oyun içi sıcaklık değerlerin normal değilmi?

Yomra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende anlamadım sorun sadece PUBG lite de değilmi emin siniz?
Eğer eminseniz silin tekrar yükleyin çünkü yapılabilecek bir şey gözükmüyor. He birde oyun içi sıcaklık değerlerin normal değilmi?
Bilgisayar açılırkende yavaşladı henüz 1 ay olmadı alalı anlamadım bende pc açılırken yavaş açılınca hızlı pubg dışı oyunumda yok test edemiyorum sıfırlıycam pc yi tekrar deniycem

Levi Ackerman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
Musab
Bilgisayar açılırkende yavaşladı henüz 1 ay olmadı alalı anlamadım bende PC açılırken yavaş açılınca hızlı PUBG dışı oyunumda yok test edemiyorum sıfırlıycam PC yi tekrar deniycem
Hocam eğer olmazsa garanti ye göndermekte fayda var. Herhangi bir güncelleme vs. yapmadınız değilmi?

Top Bottom