Arama sonuçları: *

1. cr4ck

The Last of Us Part I'de kaç fps alırım

Fsr frame gen de var iyi oynatır herhalde.
  2. cr4ck

Yardım GTA V Anlamsız drop sorunu?

Olmuyordan kastın drop mu olmuyor yoksa vsync işe mi yaramıyor?
  3. cr4ck

Yardım GTA V Anlamsız drop sorunu?

Fps sabitlemeyi denedin mi?
  4. cr4ck

Babam ayrımcılık yapıyor

Genelde bu tarz şeyler küçük kardeşe yapılmaz mı zaten? Büyük çocuk, küçük kardeş doğana kadar kraldır. Küçük kardeş gelince bütün dikkati üstüne toplar, genelde onun istediği şeyler ön plana çıkmaya başlar. İstisnalar vardır tabii ki ama gözlemlerime dayanarak sürecin genellikle bu şekilde...
  5. cr4ck

Yardım GTA 5 V-Sync kapatınca oyuna arada bir drop giriyor?

Masaüstüne sağ tıkla ordan Nvidia Denetim Masasını seç 3D Ayarların Yönetilmesini seç Açılan yerden sağ taraftan Program Ayarları sekmesine tıkla Açılan yerde Gta 5'i seçmen gerekiyor seçtikten sonra listede Maksimum Kare Hızı diye bir bölüm var ordan televizyon 60 hz ise ona göre ayarlaman en...
  6. cr4ck

Vsync normalde de az da olsa gecikme yapar, televizyonda düşük giriş gecikmesi gibi bir özellik yoksa dediğin gibi delay olması oldukça normal.
  7. cr4ck

Ekran kartın nedir?
  8. cr4ck

Ekran kartı uygulamasından ya da 3. parti bir program ile monitör hz'in ne ise ona göre fps sabitlemeni öneririrm. Gta'dan dolayı fazla fps alınca oyun droplanmaya başlıyor.
  9. cr4ck

Yardım Glorious Model I içindeki madde?

İlk defa bir mouse'un içini görünce nasıl bir sistem olduğunu merak edip incelemek istedim o ara fark ettim.
  10. cr4ck

Yardım Glorious Model I içindeki madde?

2 gün önce incehesap üzerinden Model I satın aldım fakat mouse'un altındaki deliklerden ön tarafa yani clicklerin altına doğru bakınca devrelerin üstünde kurumuş yapıştırıcı gibi bir madde görüyorum, bu normal mi?
  11. cr4ck

Öneri Anker Soundcore Sport X10 alınır mı?

Bu tarz askılı kulaklık arıyorum. Alınır mı? Başka öneriniz varsa paylaşabilirsiniz. Anker Soundcore Sport X10
  12. cr4ck

Mouse önerisi alabilir miyim?

Kronik sorunlu bir mouse diye duydum. Onun yerine Glorious Model I ya da Model O alınabilir. Şahsen hafta sonu Model I siparişi verdim. https://www.incehesap.com/glorious-model-i-glo-ms-i-mw-kablolu-gaming-mouse-fiyati-57868/...
  13. cr4ck

🔥İndirim Amazon 450TL YE 200TL İNDİRİM

Bana da vermiş. Hesap 4 yıllık fakat mobil uygulamadan hiç alışveriş yapmadım sanırım ondan verdi.
  14. cr4ck

doom eternal için şarkı önerisi

Doom için gördüğüm en garip müzik seçimi olabilir :D
  15. cr4ck

Steamden Forza Horizon 4 Aldım Fakat 55 DLC Var Olarak Gözüküyor Neden?

Microsoft gamepass üzerinden oynayıp dlcleri alanlara ana oyunun key'ini yolluyordu. O tarz bir şey olabilir belki ama dlclerle alanlar için haksızlık olur.
  16. cr4ck

Digitürk kanallar gidiyor kurulum yapınca gelmiyor

Müşteri hizmetlerini ara düzeltiyorlar.
  17. cr4ck

Öneri Glorious Model O mu yoksa I mi?

Delikli olması sıkıntı çıkarıyor mu? Elleri terleyen biriyim o yüzden benim için iyi olacağını düşünüyorum fakat içine bir şeyler girmesi durumunda sıkıntı çıkartmasından da korkuyorum. Açıp temizlemesi de zahmetliymiş sanırım.
  18. cr4ck

🔥İndirim GLORİOUS MODEL I İNCE HESAPTA 799 TL

Rival 3'te scroll kronik sorunluydu sanırım. Kısa sürede bozuldu diyenler görmüştüm ama yine de araştırmakta fayda var.
  19. cr4ck

Küçük mouse kullanamıyorum maalesef. Model O'da kronik sorun varmış diye duydum bilgin var mı?
  20. cr4ck

Hangisini önerirsiniz?
Top Bottom