Arama sonuçları: *

1. L

Amazon Logitech g305 kablosuz mouse

purple place oynamaya birebir
  2. L

şunu alcağıma endgame falan alırım 800 e kablolu paramla rezil olmam
  3. L

MagicPods uygulaması AirPods Pro 2 ile uyumlu çalışır mı?

Airpods Pro 2 sipariş ettim. İyi bir bluetooth kartı alsam bu uygulama ile sorunsuz gecikmesiz kullanabilir miyim masaüstü bilgisayarımda? Kullanan arkadaşlar deneyimlerinden bahsederse sevinirim.
  4. L

GS Para - QNB Çıktı!

futbol takımını böyle markalaştırmak saçma bence yani tişört forma satta banka kurma
  5. L

çok kötü kesinlikle alınmaz
  6. L

7700XT nereden satın alınır?

banada daha mantıklı geliyor bu fiyatlarda 1726496922 malum sitede sıfır 7800xt 19k
  7. L

Apple AirPods Pro (2. Nesil) - Sepette 7.884,05 TL

sony wh 1000xm5 al bu paraya napacan airpodsu iphone un yoksa 1726495842 alışveriş kredisiyle fena kazık fiyata geldi ama yapcak bir şey yok airpods lazım babamada yük olmak istemedim
  8. L

🔥İndirim 6'lı Danone Sütler Amazonda 40₺🔥🔥

aynen yapıyorum nerden bildin üstüne margarin eritip yiyom
  9. L

çekmiyor öyle şeyleri yemezsen çekmez. pizzayı hamburgeri kendim yapabiliyorum, merak etme her gün pirinç tavuk yemiyorum
  10. L

sen yemişsin dostum ben yemedim. valla avrupanın en obez ülkesi oluşumuzun resmi verilerisiniz 1726480308 sen yemeye devam et dost bal şeker yapardan sonrasını okumadım gerek yok pek bal şeker yapar ne demek DOPFGJSDIJGIOPĞDS
  11. L

olay 101 yaşını görmek değil. ölene kadar acı çekmeden yaşamak. sen sahte muz aromasıyla tatlandırılmış şeker basılmış on binde bir muz içerikli zırvayı anan yapmış gibi savunmaya devam et. bence bu yazdıklarım bile savunduğun şeyin ne kadar acınası olduğunu gösteriyor
  12. L

bir kilo muzla fazla fazla yaparsın yani demek istedim. anlamanda sorun var. abur cuburdan olmuş olabilir. aşağıda yazdığım üzere içinde sadece on binde 1 muz var
  13. L

abur cubur yemiyorum, biraz vaktini ayırırsan gerçek yemek bulmak zor değil. tavuk bonfile, biftek karides gibi şeyler ana protein kaynağım. karbonhidrat olarak pirinç ve meyveler. lif için sebzeler. artı olarak bal ve yulaf. daha baya var ama sizin gibilere anlatmak zorunda değilim anlatsamda...
  14. L

görünen köy kılavuz istemez sana kılavuz versekte anlamazsın muz aroma vericisi ve 0.01 muz oranını gören herkes bir şüpheye düşer ama zombileşmişsin
  15. L

çok farklı olduğunu düşünmüyorum koladan 1726479373 Süt, şeker, muz aroma vericisi, modifiye nişasta, muz püresi (%0.01) On binde 1 muz içeriyor. Köpek yerine konuyonuz desenize
  16. L

en azından gerçek yiyecek 1726433351 ye herkes kendine yakısanı yermiş
  17. L

muzla kakao karıştırmak breaking badcilik oynamak mı sen böyle yaşamaya devam et 40ında hastane hastane dolaşırsın canan karatay berbat bi diyetisyen ayrıca 1726397158 valla tadı berbat kankam ne yazık ki ağız tadınız kaybolmuş 1726397180 sussana
  18. L

🔥İndirim Balparmak Çam Balı 850 g 310TL

lol lol lol lol 😜
  19. L

aynen o şekilde ağzımda da biftek avokado muzla geziyorum gerçek insan gibi yaşıyorum
  20. L

🔥İndirim Balparmak Çam Balı 850 g 310TL

ne paranoyağı eşşşşek seni aynı satıcı ya işte bunu da şikayet et eşşşşek oğlu eşşek batuhan
Top Bottom