Neler Yeni

🔥İndirim 6'lı Danone Sütler Amazonda 40₺🔥🔥

Shourd

80+ Silver
spider manli alıyorum hemen .d şaka bi yana internetten böyle sıvı şeyler sipariş edince sıkıntı olmaz mı

valyri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Vald
çok farklı olduğunu düşünmüyorum koladan
Mesaj otomatik birleştirildi:

• Süt, şeker, muz aroma vericisi, modifiye nişasta, muz püresi (%0.01)

On binde 1 muz içeriyor. Köpek yerine konuyonuz desenize
Bu arkadaşı pek ciddiye almayın her konunun altında negatif yorumlar yapıyor

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
Bu arkadaşı pek ciddiye almayın her konunun altında negatif yorumlar yapıyor
görünen köy kılavuz istemez sana kılavuz versekte anlamazsın

muz aroma vericisi ve 0.01 muz oranını gören herkes bir şüpheye düşer ama zombileşmişsin

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Oğuz
görünen köy kılavuz istemez sana kılavuz versekte anlamazsın

muz aroma vericisi ve 0.01 muz oranını gören herkes bir şüpheye düşer ama zombileşmişsin
Günlük olarak neler yiyorsun anlatsana? Marketten mesela. Abur cubur ne seviyorsun vs.
Gören de sanır ki doğal moğal cart curt yerlerden alışveriş yapıyor. Köylüler bile işin hilesine girmiş kalitesiz besinlerle üretim yapıyor hey anam hey.
Kendin yapmadıktan sonra doğal bir şey yok. Geç bu işleri.

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
Günlük olarak neler yiyorsun anlatsana? Marketten mesela. Abur cubur ne seviyorsun vs.
Gören de sanır ki doğal moğal cart curt yerlerden alışveriş yapıyor. Köylüler bile işin hilesine girmiş kalitesiz besinlerle üretim yapıyor hey anam hey.
abur cubur yemiyorum, biraz vaktini ayırırsan gerçek yemek bulmak zor değil. tavuk bonfile, biftek karides gibi şeyler ana protein kaynağım. karbonhidrat olarak pirinç ve meyveler. lif için sebzeler. artı olarak bal ve yulaf. daha baya var ama sizin gibilere anlatmak zorunda değilim anlatsamda tonla bahaneniz olur bağımlısınız çünkü abur cubura ıvır zıvıra

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Arda doğan
tadının iğrenç olması mı?

sen laboratuvar malzemelerini yemeye devam et 10 15 yıl sonra niye sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum

Dünyanın en yapay berbat şeylerine tadı güzel diyip muz kakao ve süt karışımına tadı iğrenç demek bağırttı

bir kilo muzdan bir danone çıkmıyor daha kötüsü çok daha ucuza gerçeği varken
Nası çıkmıyor yoğurt bir adet süt az şeker bitti😂😂az salla

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Arda doğan
muzla kakao karıştırmak breaking badcilik oynamak mı
sen böyle yaşamaya devam et 40ında hastane hastane dolaşırsın

canan karatay berbat bi diyetisyen ayrıca

valla tadı berbat kankam ne yazık ki ağız tadınız kaybolmuş

sussana
He sen yeme belki 101 yaşını görürsün

WhoCares

80+ Gold
kendisi elit tayfadan içmez o danone felen :kekw: :kekw:

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
.
bir kilo muzla fazla fazla yaparsın yani demek istedim. anlamanda sorun var. abur cuburdan olmuş olabilir. aşağıda yazdığım üzere içinde sadece on binde 1 muz var
Gayet yeterli. Senelerce centro muzlu gofret yemiş nesiliz biz

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
He sen yeme belki 101 yaşını görürsün
olay 101 yaşını görmek değil. ölene kadar acı çekmeden yaşamak. sen sahte muz aromasıyla tatlandırılmış şeker basılmış on binde bir muz içerikli zırvayı anan yapmış gibi savunmaya devam et. bence bu yazdıklarım bile savunduğun şeyin ne kadar acınası olduğunu gösteriyor

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Arda doğan
abur cubur yemiyorum, biraz vaktini ayırırsan gerçek yemek bulmak zor değil. tavuk bonfile, biftek karides gibi şeyler ana protein kaynağım. karbonhidrat olarak pirinç ve meyveler. lif için sebzeler. artı olarak bal ve yulaf. daha baya var ama sizin gibilere anlatmak zorunda değilim anlatsamda tonla bahaneniz olur bağımlısınız çünkü abur cubura ıvır zıvıra
Bal şeker yapar günlük yulafı obezler veya atlar yer lif'in fazlası iyi değildir dokuyu bozar ki sen pazardan aldığın meyve ve sebzenin gdo'suz adam akıllı bir şey olduğunu'mu sanıyorsun?

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
Gayet yeterli. Senelerce centro muzlu gofret yemiş nesiliz biz
sen yemişsin dostum ben yemedim. valla avrupanın en obez ülkesi oluşumuzun resmi verilerisiniz

Bal şeker yapar günlük yulafı obezler veya atlar yer lif'in fazlası iyi değildir dokuyu bozar ki sen pazardan aldığın meyve ve sebzenin gdo'suz adam akıllı bir şey olduğunu'mu sanıyorsun?
sen yemeye devam et dost bal şeker yapardan sonrasını okumadım gerek yok pek bal şeker yapar ne demek DOPFGJSDIJGIOPĞDS

Top Bottom