Arama sonuçları: *

1. Rousell

RTX 2000 Serisi - ReSize BAR

RTX 2000 serisinde ReSize BAR çalışıyor mu ya da bir fark yaratıyor mu? Yeni BIOS güncellemesi yaptığımda eklendiğini gördüm sizce açmalı mıyım?
  2. Rousell

Mavi Ekran Tekrar Eden Disk Taraması

Windows açılış sürecinde sürekli disk taraması yapıyor. Yaklaşık bir haftadır devam ediyor ve sürücüleri iyileştirme programında Windows'un yüklü olduğu sürücüyü göremiyorum. Bir nebze huzursuzlandım bunun nedeni nedir, negatif bir durumsa çözümü mevcutmu?
  3. Rousell

Yüzmeyle alakalı bir kaç soru

Paleti ayakkabı numarandan bir numara büyük alabilirsin, ayağını rahatlatacaktır. Zaten yüzmeye alıştığında, kasların geliştiğinde palete gerek duymayacaksın.
  4. Rousell

Çözüldü✓ Ryzen Sıcaklık Sıçramaları

Bütçem maksimum 600 olabilir bende biraz araştırdım. 80 dereceye çıkıyor saniye saymadan tekrar 60'lar da istikrarlanıyor, sık sık çıkmıyor oyunların yüklenme kısımlarında oluyor genelde.
  5. Rousell

Çözüldü✓ Ryzen Sıcaklık Sıçramaları

İşlemcim Ryzen 5 2600, overclock uygulamadım stock fan kullanıyorum, kasa içi hava sirkülasyonu gayet yeterli. İstikrarlı sıcaklığı yük altında 60-72 arası. Bazen ani sıçramalar yaşıyorum, 79 ila 80'i görebiliyor. Bu değerler uzun vade de bana herhangi bir sorun teşkil eder mi, ayrıca CPU...
Top Bottom