Arama sonuçları: *

1. Nyxs

Etkisinde kalacağınız izlemeniz gereken ANİMASYON ve SİNEMA filmeri

bütün sezonlarını izledim knk dediğin kadar var son sezonu bekliyodum çıktımı bakmadım daha
  2. Nyxs

Sistem uyumunu değerlendirirmisiniz

AMD Ryzen 7 3700X İŞLEMCİ ASUS ROG Crosshair VII Hero X470 ANAKART Safir Radeon Nitro + RX 590 8 GB GDDR5 EKRAN KARTI thermaltake 16gb (2x8gb) toughram RAM Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB SSD Cooler master 600w 80 plus white
  3. Nyxs

Nvidia mı ? Amd mi ?

amd bence bende sapphire rx 570 bi kaç ay önce güncelleme sundu iyiydi daha da iyi oldu şuan, bi çok kez araştırdım karşılştırdım diğer markalarla bana göre amd daha iyi performans ve grafik sunuyo ve hızlı gelişiyo param olunca sapphire rx 590 nitro ya yükselticem , pişman olucağın bi parça...
  4. Nyxs

yazdıklarımada bi göz at derim etkileyici yapımlar
  5. Nyxs

fırsat bulamadım bi türlü bakmaya, akşama bakıcam
  6. Nyxs

Ekran kartındaki fan sayısı

Soğutma yaptığı için ekran kartının verimini etkiler . Ayarlrdan ayarlayabilirsin ısınınca kendi çalışır yada sen aktif edersin ama kendi ayarlarında çalışması bence daha iyi
  7. Nyxs

Öneri #EvdeKal Film-Dizi Önerisi

ANİMASYONLAR -Dokuz -Kaptan Harlock ( altyazı ) -Robotlar -Efsane Beşli -Cesur -Beowulf: Ölümsüz Savaşçı FİLMLER -Ready Player One -Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi -Leon ( izlemişsinizdir artık bunuda yani ) -Yapay Zeka ( bunuda izlemişsinizdir ) -Kingsman Altın Çember -Muhteşem...
  8. Nyxs

Film Dizi önerisi olan var mı

ANİMASYONLAR -Dokuz -Kaptan Harlock ( altyazı ) -Robotlar -Efsane Beşli -Cesur -Beowulf: Ölümsüz Savaşçı FİLMLER -Ready Player One -Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi -Leon ( izlemişsinizdir artık bunuda yani ) -Yapay Zeka ( bunuda izlemişsinizdir ) -Kingsman Altın Çember -Muhteşem...
  9. Nyxs

Öneri dizi, film önerir misiniz?

10. Nyxs

11. Nyxs

Anime öneresi

KNK BUNLAR KALDI Owari no Seraph BLAME! Bide dizi değil ama KAPTAN HARLOCK a bi bak efsane bi hikaye ve görsel
  12. Nyxs

Anime öneresi

Dororo Sidonia no kishi Koutetsujou no kabaneri Kabaneri of the Iron Fortress: The Battle of Unato Sword gai Sirius the Jaeger Kiseiju
  13. Nyxs

MSI B450 GAMING PLUS MAX B450 AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz (O.C.) USB3.1 Anakart

anakartın iyi ve kaliteli olması hem daha yüksek performans almanı sağlar ( tabi bu diğer bileşenlerede bağlı ) hemde daha güncel olmanı sağlar. Diğer bileşenler eli kolu beyni olucağı için pc nin , anakartından alabieceğin en yüksek performansa göre seçmen lazım onlarıda
  14. Nyxs

Yardım Monitöru anakarta bağlama

çalışır ama dönüştürücü bak yanına bende aynısını yaptım artı bir monitör daha ekledim hiç bi sıkıntı olmadı
  15. Nyxs

R5 3600 İçin hangi anakartı almalıyım

Asus Tuf B450-Plus Gaming anakartına bak bi derim performansı çok iyi fiyat olarakta şuan uygun
  16. Nyxs

Yardım işlemci uyumu

ASUS ROG Crosshair VII Hero X470 model bu
  17. Nyxs

Yardım işlemci uyumu

teşekkür ederim
  18. Nyxs

Yardım işlemci uyumu

Arkadaşlar 3. nesil amd işlemci kullanmak istiyorum. X470 anakartta 3. nesil bi işlemci kullanmadan önce için bios u, 2. nesil işlemciyle update etmezsek sorun oluşurmu? Sadece update için 2. nesil bulmam zor olucak.
Top Bottom