Arama sonuçları: *

1. BroDill

en ucuz NFC olan android telefon önerisi

poco x3 nfc ye ben de bakıyordum ama fiyatlar 3.5 a yakın. p smart 2019 u hemen aratıyorum şehirimde 1686273122 tip hız kamera hiç önemli değil. NFC si olması ve pilinin biraz iyi olması yeter de artar bana
  2. BroDill

sıfır olmasın zaten 2 lira da temsili 4 e kadar limitim var
  3. BroDill

normalde 14 pro telefonum mevcut motokuryelik yapıyorum 14 pro baya hırpalanıyor. 2 el xiaomi reeder hiç fark etmez o tarz olması lazım
  4. BroDill

başlıkta da belirttigim gibi NFC bulunan ve 10 saat rahat idare edecek bir telefon arıyorum. iş için kullanacagım android olması zorunlu. en en ucuz hangisiyse modelini belirtirseniz sevinirim. NFC ile ödeme alınacak o yüzden lazım (büyük ihtimalle belirtilen modelin 2. elini alacagım)
  5. BroDill

🔥İndirim FLO'da %30+15 İndirim

inmez sanmıyorum kuponu kullanıp bende çektim 1 tane
  6. BroDill

🔥İndirim FLO'da %30+15 İndirim

çok çok iyi hocam 1 siyah 1 beyazını eskittim şimdi uyguna düşürmeye çalışıyorum
  7. BroDill

Monster Tulpar yanlış bios atılırsa ne olur?

bende t7 v21.5 vardı yalan olmasın v20.1 modelinin biosu atmışlardı bakımda. turbo modu ve turbo fan açılmıyordu. düşük fps felan sıkıntısı oldu ama herhangi bir zarar olmuyor. garantisi varsa ücretsiz hallederler ama garanti yoksa bilemiyorum
  8. BroDill

❌İndirim Bitti! Caterpillar Colorado Nubuk Erkek Bot 599TL 🔥

beklemedeyim bende şuan
  9. BroDill

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

ödeme yaparken sepetimden siliniyor bu normal bir durum değil itopyada hep oluyor
  10. BroDill

Nvidia Container Boş Masaüstünde %20 Gpu Kullanımı

hala çözüm bulamadım varmıdır bilen duyan
  11. BroDill

Nvidia Container Boş Masaüstünde %20 Gpu Kullanımı

Ekran kartım rtx3060. anında yeniden oynatma normalde sadece oyunlarda açılıyordu ve hiç gpu yu zorladıgını görmedim. ama şuan masaüstünde sabit durdugum halde %20 gpu kullanıyor Ekran kartını güncelleyince böyle bir problem başladı. şuan masaüstünde bile kayıt için hazır ve %20 gpu kullanıyor...
  12. BroDill

3060 Nvidia Container %20 gpu kullanıyor neden?

i7 10875h
  13. BroDill

3 ayda kaç kilo verebilirim

her gün antrenman yanlış olur. vucüt dinlenmesi gerek. dediklerini uygularsan kilon 75-80 aralığına düşer ama asıl olan önemli konu kilo dışında fit bir vücuda sahip olursun. kilolu gözükmezsin
  14. BroDill

3060 Nvidia Container %20 gpu kullanıyor neden?

Yani durum bu. anında yeniden oynatma açık evet ama normalde görev yöneticisinde görülmüyordu bile. yeni güncellemeyi yaptıktan sonra böyle oldu sebebi nedir acaba kartım 3060 1666200835 yok mudur herhangi bir bilgisi bulunan acaba ddu ile silip tekrar ekran kartı driverini mi kursam?
  15. BroDill

Cloud 2 vs Cloud Alpha S

alpha s cloud 2 den daha iyi ama ses yüksekliği kötü. ses yüksekliği seviyorsan olmaz
  16. BroDill

ZeBlaze GTR 2 Alınır mı?

Ürünün linki aşşağıda. sipariş ekranında 600 tl ye denk geliyor. daha ucuza alabileceğim bir yer var mı? veya 600 tl ye daha iyi bir saat. bir de bu 600 liralık fiyata kargo ve vergi dahil sanırım. bilen var ise bir yardımcı olabilir mi kullanacagım telefon iphone x...
  17. BroDill

cloud2 ne kadara kadar alınır dostlar

900 tl etmez ama daha iyisi o fiyata yok. 830-950 lira arasında hep oynuyor ona göre al
  18. BroDill

HyperX Cloud Alpha S Aldım, Nasıldır?

Şimdi sipariş vermek istiyordum. amazondan mı alsam yoksa n11 den 125 lira daha uyguna mı alsam diye düşünüyorum.
  19. BroDill

1200 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

ya g pro x ya da bu: https://www.n11.com/urun/hyperx-cloud-alpha-s-71-kulak-ustu-oyuncu-kulakligi-1593877?magaza=zoccoshop&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
Top Bottom