Neler Yeni

cloud2 ne kadara kadar alınır dostlar

Duzceli.81

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Eren Mutlu
cloud2 almayı düsünüyorum suan min 900 tl kaç tl ye kadar alınır parasına değer dostlarım fikrinizi alabilir miyim

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,687
İsim
bilo
Discord
b1l0
800 ve altına herhangi bir indirimde alınabilir bence

İceWolf

80+ Silver
Bende sıfır alıp yedekte beklettiğim var 1 tane. Sana 750 olur.

Nixrian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
mete mete
ben 809 TL'ye teknosadan almıştım 3 4 ay sonra 600 küsür tllere düştü bekle şimdilik

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Bakın size cloud 2 yi nasıl indirimli alacağınızı anlatıyorum.

-Amazon dan sipariş veriyorsunuz.
-Kutu gelince içini açın ve kutu içeriğinde 2 adet torbanın olmadığını göreceksiniz ama korkmayın çünkü 2 farklı cloud 2 kutusu mevcut piyasada. Birinde torbalar var diğerinde yok. Amazon torbasız kutuyu satıyor.

-Amazon desteğe bağlanıyorsunuz hemen.
-Ürün kutu içeriğinin, üretici kutu içeriği bilgisinden farklı olduğunu ve taşıma kutusu ile muhafaza torbasını çıkmadığını, bunların tarafınıza temin edilmesini talep ettiğinizi iletin.

- Amazon yetkilisi size bunun mümkün olmadığını fakat size hediye kartı tanımlayabileceğini iletecek. Onaylayın ve amazon üzerinden hediye kartınızı 10 yıl içerisinde kullanabilirsiniz.

Ben 800 TL gibi Bi fiyattan cloud 2 almıştım. Bahsettiğim yöntemle 137 TL hediye kodu alıp, extra dsl sipariş etmiştim.

Sonuçta iki üründe indirimli gelmiş oldu. Çok bişey değil ama en azından indirim indirimdir :) Amazon un şimdiki fiyatını bilmiyorum yalnız. Belki daha pahalı yapmışlardır. Bakmak lazım.

Duzceli.81

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Eren Mutlu
Bakın size cloud 2 yi nasıl indirimli alacağınızı anlatıyorum.

-Amazon dan sipariş veriyorsunuz.
-Kutu gelince içini açın ve kutu içeriğinde 2 adet torbanın olmadığını göreceksiniz ama korkmayın çünkü 2 farklı cloud 2 kutusu mevcut piyasada. Birinde torbalar var diğerinde yok. Amazon torbasız kutuyu satıyor.

-Amazon desteğe bağlanıyorsunuz hemen.
-Ürün kutu içeriğinin, üretici kutu içeriği bilgisinden farklı olduğunu ve taşıma kutusu ile muhafaza torbasını çıkmadığını, bunların tarafınıza temin edilmesini talep ettiğinizi iletin.

- Amazon yetkilisi size bunun mümkün olmadığını fakat size hediye kartı tanımlayabileceğini iletecek. Onaylayın ve amazon üzerinden hediye kartınızı 10 yıl içerisinde kullanabilirsiniz.

Ben 800 TL gibi Bi fiyattan cloud 2 almıştım. Bahsettiğim yöntemle 137 TL hediye kodu alıp, extra dsl sipariş etmiştim.

Sonuçta iki üründe indirimli gelmiş oldu. Çok bişey değil ama en azından indirim indirimdir :) Amazon un şimdiki fiyatını bilmiyorum yalnız. Belki daha pahalı yapmışlardır. Bakmak lazım.
934 TL

Top Bottom