Neler Yeni

cloud2 ne kadara kadar alınır dostlar

Duzceli.81

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Eren Mutlu
cloud2 almayı düsünüyorum suan min 900 tl kaç tl ye kadar alınır parasına değer dostlarım fikrinizi alabilir miyim

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
ben de cloud 2 almayı düşnüüyorum aldın mı memnun musun? tek şüphem mikrofon kalitesi olacak çünkü mikrofon konsunudna çok şikayet var
nasıl şikayet var baya iyi diye duydum kullananlardan hatta ses kalitesinide incelemede felan duydum baya iyidi

Taeyka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Eymen Karabulut
nasıl şikayet var baya iyi diye duydum kullananlardan hatta ses kalitesinide incelemede felan duydum baya iyidi
kankam şu şekilde şikayetler okudum hatta bu forumda da görebilirsin. -Dipses Sorunu, -Mikrofon sesi olarak nefes sesini falan engelleyemeyen çok oluyormuş

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
kankam şu şekilde şikayetler okudum hatta bu forumda da görebilirsin. -Dipses Sorunu, -Mikrofon sesi olarak nefes sesini falan engelleyemeyen çok oluyormuş
ayarları falan var diye biliyorum onun ayarları yapmak lazım sadece kulaklık olarak ta değil dc kullanıyorsan onun ayarları v.s de var bende corsair kulaklık var ayar yapmasam bundada olur bide bu kulaklıkta programda yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Çelebi
Kardeşim sana bi akıl vereyim. Mediamarkt'tan al ama yeni bir üyelik aç. Üyeliği açarken doğum gününü yarının tarihini gir doğum gününde 50₺indirim geliyor. Birde MediaMarkt clube üye oldun mu ordan da 50₺ indirim geliyor. 900'lük kulaklık oldu mu sana 800₺ :) hayırlı olsun :)

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Kardeşim sana bi akıl vereyim. Mediamarkt'tan al ama yeni bir üyelik aç. Üyeliği açarken doğum gününü yarının tarihini gir doğum gününde 50₺indirim geliyor. Birde MediaMarkt clube üye oldun mu ordan da 50₺ indirim geliyor. 900'lük kulaklık oldu mu sana 800₺ :) hayırlı olsun :)
Ya da Amazondan 879a al sıkıntı çıkarsa kafan rahat olsun

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
evet öyle yapacağım alırsam ama cloud 2 mikrofon konusunda şüphelerim var işte yardımcı olabilecek var mı kullannalardan
Mikrofonu çok iyi kötü diyen kim var bilmiyorum ama değil. Kullandım daha önce her şeyiyle güzel kulaklık

Taeyka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Eymen Karabulut
Bakın size cloud 2 yi nasıl indirimli alacağınızı anlatıyorum.

-Amazon dan sipariş veriyorsunuz.
-Kutu gelince içini açın ve kutu içeriğinde 2 adet torbanın olmadığını göreceksiniz ama korkmayın çünkü 2 farklı cloud 2 kutusu mevcut piyasada. Birinde torbalar var diğerinde yok. Amazon torbasız kutuyu satıyor.

-Amazon desteğe bağlanıyorsunuz hemen.
-Ürün kutu içeriğinin, üretici kutu içeriği bilgisinden farklı olduğunu ve taşıma kutusu ile muhafaza torbasını çıkmadığını, bunların tarafınıza temin edilmesini talep ettiğinizi iletin.

- Amazon yetkilisi size bunun mümkün olmadığını fakat size hediye kartı tanımlayabileceğini iletecek. Onaylayın ve amazon üzerinden hediye kartınızı 10 yıl içerisinde kullanabilirsiniz.

Ben 800 TL gibi Bi fiyattan cloud 2 almıştım. Bahsettiğim yöntemle 137 TL hediye kodu alıp, extra dsl sipariş etmiştim.

Sonuçta iki üründe indirimli gelmiş oldu. Çok bişey değil ama en azından indirim indirimdir :) Amazon un şimdiki fiyatını bilmiyorum yalnız. Belki daha pahalı yapmışlardır. Bakmak lazım.
sanırım düzeltmişler yazınca "ürün açıklamasında çantaya dair bir bilgi görememkteyim " diyorlar :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,564
Üyeler
153,253
Son üye
olamaz999
Top Bottom